Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (43669174)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföld...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (78546259)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belváros közelében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, 57 m2-es panorámás lakást! 2 Szoba...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (16967374)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35692118)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (27234497)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Központi, otthonos lakás garázzsal Debrecen, Mester utcaDebrecen belvárosközeli részén, a Mester utcában eladó egy 48 m²-es, ba...
65 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74935373)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74552768)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPESEladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utcai...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (97248972)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179681 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. A tatabányai ...
47 490 000 HUF
1 249 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (39245632)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Center Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179233 hivatkozási számú győri társasházi lakás. Győr Nádorváros ...
46 900 000 HUF
852 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93464257)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 ...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33796967)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, felújított, 3 szobás lakás, Miskolc belváros közeli helyen. Miskolcon, Kis-Hunyad utcában eladó egy 73 m2-es, tágas, na...
46 500 000 HUF
636 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31343323)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás el...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (21147661)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39337824)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szekfű Gyula utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, 50 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás. Az ingatlan állapota jó,...
48 400 000 HUF
968 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44863957)
90 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Vámház körút Kálvin tér és Fővám tér közötti részén eladó egy 43m2-es nagy belmagasságú, belső nyitott udvarra néző, csendes,...
69 800 000 HUF
1 623 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44935932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom 19. kerületi felújított panel lakásomat. Kispest Fő utca 7. 1 Emeleten található. Amit tudni kell rola: 53...
1 000 000 HUF
18 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33833447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tehermentes, erkélyes, jó állapotú, 61 nm lakás vár! Ritka lehetőség! Ne hagyd ki! A lakótelep társasházában szép panorámáva...
31 200 000 HUF
511 475 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (74393684)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rákosszentmihály szívében, a József utca Bercsényi utcához eső részénél 8 lakásos, 2000-ben épült társasház pinceszintjén lévő,...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (24189954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet! Eladásra kínálunk egy második emeleti, 58 m²-es otthont Ózdon, az Árpád Ve...
9 300 000 HUF
160 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királdi tégla lakás hirdetés (75337773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt, békés környezetben távol a város zajától, Királdon egy másfél szobás teljesen felújított lakást kínálnak eladásra. Fel...
9 500 000 HUF
220 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal