Eladó lakás 70 millióig (20009 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 009 db
Eladó Kiskunlacházai tégla lakás hirdetés (34923349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos panoráma! Kiskunlacháza Duna-partján épülő 19 lakásos társasházban kínálunk megvételre 5 db újépítésű 2. emeleti, ...
69 200 000 HUF
1 134 426 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai tégla lakás hirdetés (44446498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos panoráma! Kiskunlacháza Duna-partján épülő 19 lakásos társasházban kínálunk megvételre 7 db 1. emeleti, örökpanorá...
67 500 000 HUF
1 054 687 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33185454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Kispest kedvelt részén – azonnal költözhető! Szeretett otthonunk új gazdáját keres...
67 900 000 HUF
1 281 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (47428749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1+1 Félszobássá ALAKÍTHATÓ! XV. kerületben, Rákospalotán, 2003-ban épült, liftes társas házban, II. emeleti, 43 nm-es, jelenle...
64 000 000 HUF
1 488 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (44764463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületének nyugodt, kertvárosi környezetében kínálunk megvételre egy 28 nm alapterületű házrészt. Az ingatlan eg...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (46279347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XV. kerület csendes, kertvárosi részén eladó egy 44 nm-es házrész, amely egy használati megosztási szerződés alapján jogilag ...
52 500 000 HUF
1 193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77332781)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Generál felújított, 2 szobás lakás eladó a Salgótarjáni utcában! ✨ A Salgótarjáni utcában, egy 1950-es években épült, 4 emel...
49 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93654448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó alapokkal rendelkező, loggiás lakás Óbudán A III. kerületben, a Selyemfonó utcában kínálok megvételre egy 4. emeleti, két s...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalacsányi tégla lakás hirdetés (99254447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Batthyányi Villapark – Exkluzív életérzés a természet és a luxus találkozásánál A zalacsányi Batthyány Kastélyszálló ősfás p...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (63239134)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Három szobás, kettő erkélyes panorámás lakás kiváló adottságokkal szigetelt épületben Zalaegerszeg eladó! Irányára: 41. 990. ...
41 990 000 HUF
559 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54435623)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kétszobás földszinti 2 szobás lakás saját gépkocsibeállóval a jeszenák jános utcában azonnali beköltözéssel ELADÓ! ! A nappal...
63 000 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalacsányi tégla lakás hirdetés (78538842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨ Batthyányi Villapark - ahol az otthon életérzéssé válik ✨ Zalacsány szívében, Zala megye festői dombjai között, közvetlenül ...
29 900 000 HUF
964 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39448765)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerületben, Angyalföld egyik legkedveltebb részén, a Béke tér közvetlen közelében, a Petneházy utcában eladó egy 49 nm-...
69 000 000 HUF
1 408 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96277354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, galériás okosotthon eladó a 13. kerületben, a Visegrádi utca elején! A XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrád...
61 900 000 HUF
1 509 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86827716)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
67 500 000 HUF
1 607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47466393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerületben, Kőbányán, 4 emeletes panel épületben, 4. emeleti, 67 nm-es, 3 szobás, étkezős, erkélyes, klímás, világos, déli f...
65 900 000 HUF
983 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (97555563)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 M² - es, 3. emeleti erkélyes tégla lakás liftes épületben Zalaegerszeg abszolút belvárosában! Irányár: 47. 000. 000 Ft Za...
47 000 000 HUF
770 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (53932999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó örökpanorámás 60nm -es, 2, 5 szobás, klímás panellakás a XVIII. kerületben, a Havanna utcában! 60 M² | 10. emelet (nem z...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93273445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a VII. kerületben egy 42 m²-es, 2. emeleti, 2 szobás lakás. SZÉLES körű felhasználást tesz lehetővé, így meg...
56 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73833943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 1+1 fél szobás, 49 m²-es, első emeleti lakás a csendes, Budapesti Füredi utcában. A lakás közepes állapotú, így reme...
63 900 000 HUF
1 304 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal