Eladó lakás 70 millióig (19994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 994 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (18793438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
25 900 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői csúsztatott zsalus lakás hirdetés (72892457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Remek elosztású és adottságú erkélyes lakás csak Önre vár! ***** 3%-Os hitel igényelhető! ! ! ******Fedezze fel ezt a lenyűgöző...
65 900 000 HUF
1 098 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (25364976)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen szívében, a Piac utcán kínálunk eladásra egy 50 m²-es, földszinti, kiváló állapotú, teljeskörűen felújított tégla laká...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (19742432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (43558196)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Szegeden, Felsővároson. a lakás egy 4. emeleti, nem zárószinti ingatlan, amely praktikus elosztással ...
49 000 000 HUF
816 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (43558196)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
49 000 000 HUF
816 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi panel lakás hirdetés (79414523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hódmezővásárhely belvárosában második emeleti panellakás eladó! Eladásra kínálunk egy tízemeletes, liftes házban, egy felújítot...
47 000 000 HUF
886 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22438543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra 57 m2 hasznos alapterületű + 15 m2 terasszal rendelkező, nappali + 2 félszobás első eme...
62 900 000 HUF
873 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73733711)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú, 68 m2-es lakás garázzsal Kecskemét belvárosában, ELADÓ! Főbb paraméterek: - Kecskemét /Máriaváros részén, r...
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79486439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (21334259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53234335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a IX. kerületben a Bakáts térnél! ***** Frissen felújított, 41 nm-es ingatl...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (96449487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb ház hirdetés (55445276)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XI. kerület, Buda egyik legszebb részén, a Sashegy tövében, a Brassó út tetején egy rendkívül csendes, átmenő forgalo...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (92931952)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megtaláltad! Tízemeletes épület 8. emeletén kétszobás, panelprogramban részt vett, szigetelt, példásan rendben tartott házban...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (29274125)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
🏡 Eladó új építésű, kulcsrakész lakás dupla terasszal – kiváló befektetés vagy saját részre Eladásra kínálunk egy 52 nm-es, f...
54 900 000 HUF
963 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75533337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben belvároshoz, egyetemekhez közeli 73 négyzetméteres klímás 3 különnyiló szobás, wc fürdő külön, felújított lakás 16 ...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (94878234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szigetelt, fűtéskorszerűsített, klimatizált, francia erkélyes. . . EGY optimális elrendezésű, világos, nagyszerű állapotú kli...
58 900 000 HUF
879 104 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (36571374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületben a Duna-parthoz közel a Folyamőr utca, Miklós tér és Bogdáni út által határolt helyszínen, 50. 000 m2- es terüle...
69 900 000 HUF
2 588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi tégla lakás hirdetés (46773746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szereted a vízpartot? Gyere, mutatok egy jó fogást! Sarkadon a Kendergyári soron 41nm-es sorházi lakás eladó Ezt az egyszobá...
5 800 000 HUF
141 463 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal