Eladó lakás 70 millióig (20018 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 018 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79337475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó garzonlakás a XIII. kerületben – kiváló lokáció, alacsony fenntartás Budapest XIII. kerületében eladó egy jó állapotú, 3...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33997473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás 33nm-es lakás Újlipótvárosban, kiváló befektetés! Tulajdoni lapon 23 m², valóságban kb. 33 M²Budapes...
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (52632669)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégla...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74255634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített, tágas panel lakás eladó a Hungária körút elején, kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Ela...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73463342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 m? -Es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68667254)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 nm-es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező in...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43492624)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (56343955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 66 négyzetméteres, 2. emeleti, tégla építésű lakás, melynek vételára 64 900 000 huf, azaz négyzetméterenként átlagosa...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (23924393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** 1 + 2 Fél szoba, praktikus elosztás, erkély *** Tatabánya - Gál István lakótelepen, 6. emeleti, 55 m2-es lakás eladó. - ...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (44278343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonföldvár Szántódhoz közeli részén eladó egy tégla építésű társasház első emeletén lévő, teljeskörűen felújított, egyedi k...
69 900 000 HUF
1 127 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (44959639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított téglalakás. Földszinti, külön tároló. Minden közelben, iskola, Spar stb. . . Csónakázó tó, játszótér, Sport komplexum. 200 Méteren belül.
36 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (97233259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten XV. kerületében, a Bocskai utcában 43 nm-es, 2. emeleti jó állapotú lakás eladó. A lépcsőház karbantartott, igényes...
65 500 000 HUF
1 523 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalacsányi tégla lakás hirdetés (69734777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Zalai-dombság nyugodt szeglete - Zalacsány Magyarország szebbnél szebb vidéki tájai közül is kiemelkedik nyugalmával és egye...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36434835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön, 53 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Panel építésű társasház 4. emeletén található, mért táv...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38933923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc úton, tégla építésű, szigetelt társasházban 2 szobás, 55 nm-es, erkélyes, 3. emeleti, Azonnal birtokb...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (37829245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baja szívében, a közkedvelt Jelky tér közelében, egy új építésű, liftes társasház második emeletén kínálunk megvételre egy mode...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37577598)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás a Corvin negyed szívében? Kiváló befektetés és otthon! Eladó a VIII. kerüle...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73775433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer Duna felőli oldalán, a Boglár utcában eladó egy 48 nm-es, 2 szobás, teljeskörűen felújított lakás LOGGIA-kapcsolatt...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55432986)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a VII. kerületben, a Jósika utcában! Budapest egyik legkedveltebb belvárosi részén kínálunk megvételre egy 36 nm-...
57 500 000 HUF
1 597 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (41399978)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, teraszos garzon az újpesti piac KÖZELÉBEN! Újpesten, az Újpesti Piac közelében, csendes mellékutcában kínál...
42 400 000 HUF
1 462 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal