Eladó lakás 70 millióig (20018 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 018 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (36749374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legértékállóbb és legkeresettebb lokációjában, a Bujtos-tó és a Bujtosi Városliget közvetlen szomszédságában ...
69 900 000 HUF
635 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (69435533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (13383823)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza szűk belvárosi részén, eladó egy 3. emeleti ( liftes ), 48 nm-es, nappali+1 szobás, tégla falazatú ( szigetelt ) la...
47 900 000 HUF
997 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28351648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, a Simonffy utca csendes, sétálóövezeten kívül eső részén eladó egy 40 m2-es, tégla építésű, földszinti l...
54 500 000 HUF
1 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39393235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vizafogón, kiváló közlekedés és ellátottság mellett, 2019 nyarán átadott lakópark, 6. emeletén, D-i tájolású, 37nm+8nm erkélyes...
69 990 000 HUF
1 707 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (44958678)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Kőszegen, Vas vármegyében található 57 négyzetméteres, használt lakásunkat, amely tökéletes választás lehet fiatal ...
29 900 000 HUF
388 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (23366533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza felkapott környékén, a Vasvári Pál utcában eladó egy igazán barátságos, azonnal költözhető lakás, ami tökéletes vál...
52 900 000 HUF
777 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (64449159)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Keszthely belvárosában, a főtér mellett újépítésű prémium iroda eladó, ami lakásnak is kiválóan ALKALMAS ...
49 900 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54936979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetőknek, fiataloknak, diákoknak, első lakásnak ideális! Szeretnél benne lenni Buda körforgásában, de mégis távol maradni...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (36737386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tapolca Nyugati városrészében egy 2 szobás, 4. emeleti tégla lakás, rendezett tulajdoni viszonyokkal! Az ingatlanról: ...
29 500 000 HUF
536 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43298469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Víztorony Közelében, Arany János utcán, Felújított, 49 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó. Szigetelt, tégla építésű tá...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (53384543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ár: 51. 500. 000, -Ft Pest vármegyében, Tököl közkedvelt részén kínálunk eladásra egy harmadik emeleti, téglaépítésű lakást re...
51 500 000 HUF
1 051 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tégla lakás hirdetés (22245673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ár: 19. 000. 000. - Csongrád-Csanád vármegye, Szentes Belváros közelében 27 m2- es felújított galériás lakás eladó. Az ingatlan...
19 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72124932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Debrecen szívében: földszinti, 3 szobás lakás eladó! Debrecen belvárosában, mégis csendes, rendezett társashá...
55 000 000 HUF
1 078 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (46734349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budakeszi frekventált részén eladó egy 65nm-es belső 2 szintes tégla építésű lakás! A tégla építésű lakás egy 20 lakásos társ...
63 900 000 HUF
983 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79216786)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43838551)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos lakás Újlakon Újlakon, a Kolosy tér közelében kínálunk eladásra egy 39 négyzetméteres, kétszobás lakást csendes, zö...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (89454534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében eladásra kínálok egy 25 nm-es társasházi lakást. Az ingatlanban szoba, konyha, fürdőszoba található. M...
30 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi tégla lakás hirdetés (39741277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mórahalmon Új építésű lakás eladó! A lakás jellemzői: - Mórahalom központjához közel, - tetőtéri, - bruttó 73, 39 m2 + t...
55 000 000 HUF
948 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Büki tégla lakás hirdetés (94924328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tisztelt Érdeklődő! Kivételes lehetőség Bük csendes részén – berendezett, erkélyes lakás saját parkolóval és medencével Bük n...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal