Eladó lakás 70 millióig (20014 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 014 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34176359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központjához közel egy jó állapotú 57 nm-es lakás parkra néző erkéllyel, klímával, saját tárolóval, rendezett csús...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74382995)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93983376)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen felújított, 52 nm-es lakás Pécs Egyetmvárosban. (M321639) 63900000 Ft Referencia szám: m321639
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88475544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécsen az Építők útján. Az ablakokat műanyagra cserélték. M321636 64900000 Ft Referencia szám: m321636
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43633346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Egyetemvárosban. Az ablakokat műanyagra cserélték. M321639 63900000 Ft Referencia szám: m321639
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi egyéb lakás hirdetés (83633372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171195 hivatkozási számú körmendi nyaraló. Tökéletes választás azok...
11 500 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94264574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Befektetők figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes adottságú, magas minőségben felújított lakást Budapest szívében, a VI. kerüle...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46792498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (81857375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63434167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (44974839)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (82292347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya - Újvárosban, a Győri úton első emeleti, 57 m2-es, 2 és fél szobás lakás eladó. Jellemzői:szigetelt, -négyemeletes ...
43 000 000 HUF
754 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (88936344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújítandó lakás Tatabányán, a Sárbereki lakótelepen Tatabányán, a Sárbereki lakótelepen eladó egy 3. emeleti, lift nélk...
43 900 000 HUF
708 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (11245343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged helyett okos döntés – lakás elérhető áron, pár percre a várostól! Szeged vonzáskörzetében, Deszken kínálunk megvételre ...
59 500 000 HUF
929 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (57936449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy szépen felújított, első emeleti saroklakás Szombathelyen  58 m2 Amerikai konyha nappali 2 db hálószoba Új burkola...
48 900 000 HUF
843 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (38145721)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvételre kínálunk egy Tatabánya Fő teréhez közeli, Újvárosi, 1 szoba+1 fél szobás, csúsztatott zsalus, francia kilépőerkélyes...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (21144969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hatvan szívében, egy csendes, mindössze 4 lakásos társasház 1. emeletén kínálunk megvételre egy olyan ingatlant, amely nem csup...
54 900 000 HUF
571 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (98448873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Mogyoródi úton valósul meg ez a modern, új építésű lakópark, amely parkosított belső kert köré szervezett kialakításával élhe...
68 960 000 HUF
1 970 285 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (95373843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Remek lehetőség várja önt. . . Elérhető ÁRON Eladó Dunaújvárosban egy 101 nm-es, földszinti, felújítandó tégla építésű ingatla...
26 990 000 HUF
267 227 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (57919225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Vácon, Deákváron lévő, loggiás, lakás! A ház 1976-ban épült. A 61, 5 m2-es lakás a magasföldszinten helyezkedik el, dé...
62 500 000 HUF
1 008 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal