Eladó lakás 70 millióig (20011 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 011 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97133959)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecenben a Tócóskert frekventált, kiváló infrastruktúrájú, zöldövezeti részén egy 68 m²-es, 5. emeleti, igényesen felú...
66 500 000 HUF
977 941 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (29732895)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha fiatal felnőttként keresed a tökéletes lakást, ami nemcsak otthonod, hanem egyben befektetésed is lehet, figyelmedbe ajánlom...
16 250 000 HUF
331 632 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71888169)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIII. kerületének csendes mellékutcájában, a dinamikusan fejlődő Szabolcs közben egy 24 m²-es, galériás kis laká...
48 500 000 HUF
1 796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (92387741)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen, Sámsoni út, 43 m2-es, 1+1 szobás, 1. Em-i, felújítandó téglalakás ELADÓ! Jellemzők: külön nyíló szobák kamrája va...
44 500 000 HUF
1 034 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39924742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon a Kilián Déli lakótelepen ( Könyves Kálmán utcán ), eladó egy 2. emeleti, 57 nm-es, 2 szobás, tégla falazatú ( nem sz...
29 500 000 HUF
517 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74982294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladó 2 szobás lakás – 34, 9 M Ft Nyíregyháza frekventált részén, a Ferenc körúton található nég...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34525949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető otthon vagy remek befektetés a nyíregyházi víztorony KÖZELÉBEN! Nyíregyháza kedvelt részén, az Állomáshoz ...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (25423247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ideális választás családok számára: új építésű, erkélyes lakás kertvárosi környezetben, Győr belvárosától mindössze 10 percre S...
68 710 950 HUF
1 108 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23262344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán szigetelt, liftes társasház 7. emeletén kínálok eladásra egy 55 m²-es, kiváló elosztású lakást. Főbb ...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (56322497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén  Ferenc körúton négyemeletes, szigetelt társasházban eladó egy51 m2 -es  2 szobás, felújítandó negye...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (64269334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Belváros közelében, Ferenc krt-on, 51 nm-es, 2 szobás lakás négyszintes, szigetelt társasház 4. emeletén ELADÓ! F...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57965914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 51 nm-es, 4. emeleti, panel építésű, szigetelt társasházban található la...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (55761543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, az állomás közelében kínálunk megvételre egy első emeleti 54 nm-es, tégla építésű, szigetelt társasházban találha...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi egyéb lakás hirdetés (69778742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Vásárosnamény városközpontjában! Vásárosnamény frekventált, városközponti részén eladó egy 66 m²-es lakás, 4 m...
29 900 000 HUF
453 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48233215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tulajdonostól a XV. kerületben 53 nm-es 1 +2 félszobás panellakás ELADÓ! Az ingatlan a 8. emeleten található. a ház rendezett ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26335389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Két felújítandó lakás egy áráért! ! Eladóvá vált az Éles saroknál lévő, Kőrösi Csoma Sándor úton található ötemeletes, liftes...
64 900 000 HUF
781 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (95377726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarján, Napsugár lakótelepen eladásra kínálok egy 2. emeleti, erkélyes, távfűtéses, parkettás lakást, a csatolt fotók alap...
19 500 000 HUF
367 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kópházai tégla lakás hirdetés (73335899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kópházán eladó nettó 56 m2-es (bruttó: 65, 8 m2-es) tetőtéri lakás. Jellemzői: - két lakásos társasház - amerikai nappali-kony...
58 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (56784949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-enEladó egy 35 m²-es, galériás, az...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35734534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. a közlek...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal