Eladó lakás 70 millióig (20006 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 006 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (53498986)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű, k...
22 900 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54377647)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakásFerencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a nyü...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97349453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! A lakás tökéletes állapotban várja leendő tulaj...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41372876)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangep...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (89244358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Megvételre kínálunk egy 46 m²-es, remek elo...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43343355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34832369)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten a közkedvelt Dugonics lakótelepen, egy 56nm-es, 1+2 szobás, kilencedik emeleti, nyugati fekvésű, közepes állapot...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23967353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálunk megvásárlásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú la...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85623446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert frekventált részén, a Lidl közvetlen közelében eladó egy 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás egy re...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53585438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93474968)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közvetlen tóparti panellakás győr-szabadhegyen - alakítsd át álmaid otthonává! Kivételes lehetőség Győr egyik legkedveltebb, ...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (37942158)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó lakás, beépíthető tetőtérrel, remek lehetőség Győrben! Eladó egy lakóház, amelyben rengeteg lehetőség rejlik! Az...
57 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24474477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos NÁDORVÁROS-i lakást keres? Erkéllyel, tárolóval, akár még garázzsal is? Mutatom a részleteket! Győr kedvelt városr...
59 800 000 HUF
854 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (69743744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos lakás, fedett terasszal Győrben! Eladó Győr egyik csendes, nyugodt részén egy 2 szobás lakóház, ami igazán barátság...
62 000 000 HUF
525 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (65251942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Győr Belvárosában, kiváló elhelyezkedésű, 2 szobás klímás lakás! Eladásra kínálunk egy tágas, világos azonnal költözhet...
60 850 000 HUF
881 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35793236)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1