Eladó lakás 70 millióig (20006 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 006 db
Eladó Balassagyarmati sorház hirdetés (93334395)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Balassagyarmat, Hajós Alfréd utca 38. Sz. Alatti 205 m2-es ingatlanon kétszintes, 82 m2-es, per- és tehermentes sorházi lakás e...
39 000 000 HUF
475 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (66639934)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37289383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (24426987)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (75327257)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179230 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Egy ott...
34 000 000 HUF
576 271 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (42646722)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, 76 m²-es, Dél-Nyugati fekvésű, 3 szobás földszinti lakás eladó Pápán – kiváló lokációval!  Pápa egyik legkedveltebb v...
41 900 000 HUF
551 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (75434144)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Casanetwork Cegléd megvételre kínálja a 174602198 számú téglalakást Cegléd BELVÁROSÁBAN! ELADÓ belvárosi 56m2-es tégla LAKÁS...
46 900 000 HUF
837 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (86337532)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok kedvelt, belvároshoz közeli részén kínálunk megvételre egy otthonos, világos, 4. emeleti téglalakást, egy teljes körűen ...
55 500 000 HUF
880 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (53319434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, 2 szobás téglalakás a belváros közelében – Székesfehérvár, Horvát István utca Eladó egy 55 m²-es, összkomfo...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46954491)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás Debrecenben, az egyetemek közelében! Debrecen kedvelt részén, a Thomas Mann utcában eladó egy 43 m²-es,...
59 900 000 HUF
1 393 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (27359375)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispest - wekerlén földszinti, kertkapcsolatos lakás eladó! OTTHON start hitel felvételére alkalmas! Budapest XIX. kerületéb...
63 800 000 HUF
1 417 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi egyéb lakás hirdetés (43369547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvásárlásra kínálunk Sajóbábonyban, tégla építésű bérházban, egy első emeleti, másfél szobás lakást. Az ingatlan jó állapot...
9 900 000 HUF
194 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (25623894)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kaposvár belvárosában eladó egy 80 m2-es 2. emeleti tégla lakás. Elosztását tekintve nagyszerű, 3 szoba, nappali, konyha, kamra...
59 100 000 HUF
738 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (32327254)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lajosmizse szívében: 59 nm-es tégla lakás – friss padló és ablakok, saját ízlésére formálható KONYHÁVAL! | 59 M² | Magasfölds...
47 500 000 HUF
805 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (76445371)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szegeden, a Csillagtér mellett eladó egy 52 m²-es, kétszobás, részben bútorozott erkélyes panel lakás, amely azonnal költözhető...
52 500 000 HUF
1 009 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38747256)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 44nm-es, 3 helyiségből álló,...
43 900 000 HUF
997 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52425342)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 9. kerület szívében Mester utcában eladó 33 m2-es egy szobás lakás, rendezett és hangulatos társas ház második emeleté...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43254945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű,...
22 900 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77886693)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás garázzsal, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás, mel...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (27639267)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában, a Zsolnay szobor közvetlen közelében, kényelmes és praktikus, jó elosztású, földszinti, teljes körűen felújí...
45 000 000 HUF
1 022 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?