Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73153237)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestszentlőrincen, az ősfákkal körülölelt Lakatos-lakótelepen, a Brenner János park szomszédságábanegy 2 szobás napfényes, 8. e...
57 500 000 HUF
1 026 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (79393763)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kőbányán, az Élessarok közelében, a Mádi utcában eladó egy igényesen felújított 27 nm-es + 6 nm galériával bővített lakás. A f...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43432947)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, galériás kuckó eladó Óhegyen! Eladásra kínálok egy 27 m²-es, földszinti tégla lakást Budapest x. kerületének közk...
33 700 000 HUF
1 248 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (99379444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97725724)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén talá...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (75358346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítés...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47437258)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 31 nm-es, lakható állapotú lakás a 2. kerület csendes, zöldövezeti részén Nyúl utca Budapest egyik legkedveltebb kerület...
63 000 000 HUF
2 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53334571)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos budai panorámával rendelkező világos, 2 szobás lakás eladó az europa residence apartmanházban. A lakás 48 m2-es 7....
64 990 000 HUF
1 353 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (13334543)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten a közkedvelt Dugonics lakótelepen, egy 56nm-es, 1+2 szobás, kilencedik emeleti, nyugati fekvésű, közepes állapot...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47473723)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 28 nm alapterületű, világos, ablakos konyhával (6, 6 nm), val...
45 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93393941)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön konyhá...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (31286772)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes lakás. - 4. emeleti lakás, panorámás kilátással, csendes utcába...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (66788374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179072 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Komárom központjá...
35 500 000 HUF
682 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33555391)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179145 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
44 500 000 HUF
618 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (23444474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Hajdúszoboszló belvárosában egy 2. emeleti 59nm-es újszerű állapotú lakást! Helyiségek: saját használatú l...
69 000 000 HUF
1 169 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57933558)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Debrecenben, a Tócóskert téren egy igényesen felújított, 44 m2-es, 10. emeleti, 2 szobás erkélyes lakás! A lakás néhány ...
54 900 000 HUF
1 247 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34435968)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó kertkapcsolatos földszinti lakás Pécsen, a Komlói út elején! Pécs kedvelt részén, a Komlói út legelején, családi házból...
53 900 000 HUF
605 617 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44323921)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (72334449)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya - Újvárosban társasházi lakás eladó. 3. emeleti, 2 különnyíló szobás, 46 m2-es lakás egy kiváló helyen lévő, rendez...
34 960 000 HUF
760 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (44713873)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már