Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (63827398)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, belső kétszintes lakás Egerben? Kiváló állapot, remek elrendezés! Eger Károlyváros városrészén, a Tizeshonvéd ut...
54 400 000 HUF
697 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (48599971)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, napfényes lakás Nyíregyháza belvárosában, a Holló utcában! Kivételes lehetőség Nyíregyháza belváros és az egyete...
64 900 000 HUF
877 027 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43347769)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kis lakását nagyobbra cserélné, itt a lehetőség! Otthon Start Programra alkalmas! Eladó Nyíregyháza belvárosában, kiváló elhe...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27889747)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó modern, igényes lakás a közkedvelt Damjanich lakóparkban! Eladásra kínálok egy modern stílusú, igényes, újszerű lakást a...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34378972)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó belsőszintes lakás Nyíregyháza szívében. Nyíregyháza belvárosában kiváló lokációban eladásra kínálok egy 86 m2 es belsősz...
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77885973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás a városi sportuszoda közelében, Nyíregyháza belvárosában – kiváló lokáció, tágas terekkel! Nyíregyháza szívében, ...
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci tégla lakás hirdetés (49242223)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Szentlőrinc egyik legkedveltebb részén! Csendes, nyugodt környezetben, fiatal társasházban eladó egy 58 nm-es, föl...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci tégla lakás hirdetés (59866753)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (48726393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77423226)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló elre...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38684558)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55498347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. Ker. Kispesten főútvonalon utcai bejáratú felújított 46 nm-es-es lakás besorolású üzlethelység eladó. Kiváló lokác...
33 990 000 HUF
738 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37889424)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kertrésszel és gépkocsibeállóval 63 nm-es lakás Kispesten eladó. Az ingatlan újszerű állapotú, felújított nagy terasszal,...
55 990 000 HUF
1 056 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (72436478)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár kedvelt környékén, a Lövölde utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, tégla válaszfalakkal épült, 3. emel...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (34845234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonberényi tégla lakás hirdetés (41771147)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balatonberény a Balaton zöld sarka. Itt kínálok megvételre egy közvetlen vízparti 32 négyzetméteres 3. emeleti lakást/apartmant...
51 000 000 HUF
1 593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (41254439)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári elegancia Kecskemét szívében – ahol a tér inspirál Kecskemét belvárosában ritkán bukkan fel ilyen különleges hangulatú...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (21529592)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XI. kerület Albertfalva csendes, családi házas részén, az Adony utcában, saját kerttel rendelkező társasházban, eladó egy 42 nm...
63 900 000 HUF
1 521 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22947593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43396391)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás lakás a Csapó utcán – Alakítsa ki saját otthonát! Kiemelt ajánlat Debrecen szívében! Debrecen egyik legkeresetteb...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal