Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83746331)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó János utcai lakás. Az ingatlan egy rendezett, János utcai társasház földszintjén található. a János utca Pécs belvárosá...
46 990 000 HUF
722 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári tégla lakás hirdetés (82249647)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vasváron, a városközponttól mindössze pár perc sétára eladó egy barátságos, 63 m²-es, klimatizált 3 szobás lakás! Csendes, nyug...
32 000 000 HUF
507 936 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (93476675)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatal párok, főiskolások /egyetemisták figyelem! ! ! Kiemelt kínálatunkból ajánlom figyelmükbe ezt az egyedi lehetőséget! El...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (29224233)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (79944933)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, tágas panellakás Tatabányán, városi panorámával, a Csónakázó tó mellett. Eladó Tatabánya közkedvelt Sárbereki lakóte...
43 900 000 HUF
708 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78173444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Üzlethelyiség vagy garzonlakás egy belvárosi társasházban a 7. kerület erzsébetvárosi részén - ahol elindíthatod vállalkozásod ...
36 500 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (73944572)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Felsővárosi 1. emeleti, 2 szoba+étkezős lakás eladó! a lakás közel a belvároshoz, a Tisza-part környékén, cseréptetős h...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci tégla lakás hirdetés (13879332)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Szentlőrinc egyik legkedveltebb részén! Csendes, nyugodt környezetben, fiatal társasházban eladó egy 58 nm-es, föl...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói panel lakás hirdetés (89499683)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdúszoboszló, Belváros, Kölcsey utcán eladó egy 53m2-es, 4. emeleti nappali + 2 szobás panel lakás! Helyiségek: nappali, kö...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35543463)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár kedvelt környékén, a Lövölde utcában eladó egy csúsztatott zsalus épületben, tégla válaszfalakkal épült, 3. emel...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34888457)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, a Szarvas utcán, eladásra kínálok egy jó állapotú, klimatizált nappali + 2 szobás lakást – azonnal kö...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (75274327)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Komlón a Kossuth Lajos utcában egy 4 emeletes téglaépítésű társasház zárószintjén található 55 nm-es 2 szobá...
34 600 000 HUF
629 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (76347443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyösön, a közkedvelt Dél-Kálváriapart városrészben, az Aranysas utcában kínálok megvételre egy 56 m²-es, loggiás, kiváló el...
36 760 000 HUF
525 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (25463497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi környezetben, mégis csendes utcában kínálunk eladásra egy 79 nm-es, téglaépítésű társasházi lakást Baja abszolút közp...
51 900 000 HUF
656 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (98766459)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljes körűen felújított, azonnal költözhető 63 m²-es lakás eladó Eladó egy 63 m²-es, modern kialakítású, prémium minőségben f...
64 990 000 HUF
1 031 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (82563873)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Győr - Révfalu Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178691 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás. El...
68 500 000 HUF
744 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (24913153)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (94537697)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertváros egyik kedvelt részén kínálunk megvásárlásra egy 3 külön nyíló szobás, erkélyes, szép állapotú lakást. Az ingatlan műa...
48 900 000 HUF
776 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (37854297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a