Eladó lakás 70 millióig (20007 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 007 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (81793732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Vasútállomás közelében, az Árpád utcán eladó egy 51 m²-es, 2 szobás, jó elosztású lakás, amely egy téglaépítésű, sz...
40 750 000 HUF
799 019 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (99644935)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álmaid otthona Ráckevén a strand közvetlen közelében! Befektetőknek is! ! ! Ha számodra fontos a nyugodt, vízpart közeli életér...
69 100 000 HUF
1 063 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (92934353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros 62 m² 2+½ szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvelt részén egy 62 ...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (41117556)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, belváros, Servita templom közelében, 99 nm-es, lakás, belső udvari garázzsal (19 m2) együtt eladó. Az ingatl...
66 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (47132376)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
66 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (29149434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas, belvárosi 140nm-es lakás, nagy erkéllyel és garázzsal. Azonnal költözhető! Eladó Nyíregyháza belvárosának egyik kedvelt...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57333547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Eladó minigarzon a XIII. kerület egyik frekventált részén! * * * Budapest XIII. kerületének belső részében, közel a Belv...
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73924298)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Tökéletesen kiadható ingatlan, a VII. kerületben az Almássy térnél! ***** Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosít...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (34247453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás központi részén, teljesen felújított, 83 nm-es lakás, garázzsal eladó. a tégla szerkezetű ingatlanb...
33 990 000 HUF
409 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (33189625)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern lakás Rákosszentmihály csendes részén – első lakóját keresi Budapest XVI. kerületében, Rákosszentmihály kertvárosi, nyu...
67 900 000 HUF
1 940 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (52141777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a földszinti lakást SIÓFOK-FOKIHEGYEN! Siófok, Fokihegyen 2000 körül...
58 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (87438485)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Boros József utcában, 5 lakásos újépítésű társasházban, 3. emeleten, 44, 2 nm-es 1, 5 szobás teraszos lakás eladó. A t...
53 040 000 HUF
1 205 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73946189)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy kivételes lehetőséget Csepel belvárosában. Ez a 60 négyzetméteres, háromszobás lakás ideális választás...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74641294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs történelmi városrészében a Barbakán mellett eladó egy bruttó 112 nm-es földszinti felújítandó lakás. A 4 lakásos társashá...
59 900 000 HUF
534 821 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (96534747)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ráckevén újépítésű lakás LAKÁS: - ikerház emeleti lakása - 61 nm nappali + 2 szoba - 2026-ben épül - minőségi anyagokból - Por...
63 500 000 HUF
907 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (88341237)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ráckevén újépítésű lakás LAKÁS: - ikerház emeleti lakása - 70 nm nappali + 2 szoba - választható nappali + 3 SZOBA - 2026-ben ...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (24532275)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Békéscsaba központjában egy 110 m2-es, tégla falazatú, 3+1 szobás, átlagos állapotú lakást, amely akár válla...
58 000 000 HUF
527 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39257776)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27298214)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 28 nm alapterületű, világos, ablakos konyhával (6, 6 nm), val...
45 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (32614338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros62 m² 2+½ szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvelt részén egy 62 m²...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő