Eladó lakás 70 millióig (20035 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 035 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (82364764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy világos, erkélyes, 52 m²-es, 2 szobás, részben korszerűsített lakás a XXI. kerület egyik legkedveltebb, csendes és zö...
55 990 000 HUF
1 076 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (72649231)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A casanetwork ceglédi irodája megvételre kínálja a 174602169 számú, 2. emeleti, 3 szobás,  csúsztatott zsalus építésű társasház...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (89495489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron kedvelt részén, az Ágfalvi lakóparkban eladó egy kiváló elrendezésű, 67, 2 m²-es, első emeleti lakás A nagy nappali + 2...
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35913448)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Belvárosában a Csapó utcán eladó egy 61 nm-es 2+1 szobás, külön WC-fürdőszobás, 8. emeleti, D-i fekvésű, loggiás, fel...
57 000 000 HUF
934 426 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32734786)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Derék-Réti utcában kínálunk megvételre egy 39 m²-es, 1, 5 szobás, jó állapotú lakást, mely egy szigetelt társasház 3. emeleté...
42 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (37673239)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 000 000 HUF
1 326 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26336342)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egerben, a strand közelében eladó egy négyemeletes társasház negyedik emeletén található, tetőtéri, bruttó 85 négyzetméteres la...
64 900 000 HUF
853 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94893597)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 38 m²-es, földszinti, teljeskörűen felújított lakást Nagykanizsa egyik legnépszerűbb, csendes és rendezet...
28 300 000 HUF
744 736 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (31938237)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, azonnal költözhető, felújított tégla lakás Tatabányán, a közkedvelt Paletta lakóparkban – zárószinti, 2 szobás + n...
59 000 000 HUF
867 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói tégla lakás hirdetés (36447446)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított földszinti lakás eladó Pásztó központjában Eladásra kínálunk egy 45 m²-es, modern, földszinti lakást P...
34 000 000 HUF
755 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói tégla lakás hirdetés (37647215)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított földszinti lakás eladó Pásztó központjában Eladásra kínálunk egy 55 m²-es, modern, földszinti lakást P...
41 000 000 HUF
745 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói tégla lakás hirdetés (41671133)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 000 000 HUF
746 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi panel lakás hirdetés (22768594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balmazújváros belvárosában, frekventált helyen, zöldövezetben, eladóvá vált egy 48 m2-es 2 szobás, felújított lakás. Fűtése gá...
48 500 000 HUF
1 010 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82619754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Nyugati pályaudvartól pár perc sétára eladó egy jó állapotú, jelenleg lakásként berendezett és használt 24 nm-es ingatlan. U...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (36973637)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás egy szigetelt homlokzatú, rendezett társasházban található, ahol a fűtést gázkonvektorok, a meleg vizet pedig villanybo...
32 900 000 HUF
587 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49339499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az irodai kínálatban! FELÚJÍTOTT lakóház, kiváló közös képviselet és LAKÓKÖZÖSSÉG! AZONNAL költözhető, igényesen felújí...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (82749752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Harkányban egy tágas erkélyes, 3. emeleti, 1 szobás, 26 m? -Es felújított apartman? Ideális választás akár nyaralásra, ak...
21 900 000 HUF
842 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (53524959)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, prémium műszaki tartalmú lakások JÁSZBERÉNYBEN A szatmári LAKÓPARKBAN! Jászberény egyik legkedveltebb, folyamato...
55 575 000 HUF
941 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (13349319)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 1+2 félszobás, 9. emeleti panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ...
30 990 000 HUF
525 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (43776927)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az otthon centrumnál, KIZÁRÓLAG NÁLAM! Győr-Nádorvárosban kevés azon eladó lakások száma, melyek felújított, korsz...
51 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal