Eladó lakás 70 millióig (20043 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 043 db
Eladó Békési tégla lakás hirdetés (33397433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Békésen, városközpontban kínálom eladásra ezt a hangulatos 4. emeleti tetőtéri kis ékszerdobozt! Ezt a lakást fiatal pároknak, ...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34444485)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állapot...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93855952)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Keresed az első saját otthonodat vagy egy remek befektetést? Megtaláltad! Eladó egy szuper elosztású, harmadik emeleti, házköz...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37147497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (95544383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosz...
61 000 000 HUF
1 326 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (62576499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belvárosában, az Eötvös utca egyik legrendezettebb házában, felújított, légkondicionált, bútorozott, gépesített lakás ...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75275943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás garázzsal EGYÜT...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43177687)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás, amelyhez külön...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bélapátfalvai egyéb lakás hirdetés (16343572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó könnyűszerkezetes nyaraló Bélapátfalván, a tó közelében! Bélapátfalva egyik legszebb részén, a tóhoz közel kínáljuk megv...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84346744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gubacsipusztán, a Kakasdomb mellett, a madárcsicsergős Eperjes utcai lakótelepen egy 56 nm-es, két szobás, felújított lakás, ke...
66 500 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (32571369)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 75 nm l...
21 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (92482537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 71 nm l...
21 000 000 HUF
295 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (71137629)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178705 hivatkozási számú győri társasházi lakás. - 63 m2-es, ...
55 000 000 HUF
873 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (33747234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Mosonmagyaróvár kedvelt ipartelepi részén, egy patinás, 1900-as évek elején épült, masszív téglaépületben található, 76 n...
49 900 000 HUF
656 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29472233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58733422)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. -Kerületében a Horváth Mihály tér közvetlen szomszédságában a Német utcában ELADÓ egy hangulatos szép társasház fö...
69 900 000 HUF
2 688 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76846132)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már