Eladó lakás 70 millióig (20044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 044 db
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (69385945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XVII. kerületben Rákoscsabán csendes mellékutcában kínálunk megvásárlásra egy földszinti, 88 nm-es lakást (jelenleg egy 40 nm-e...
59 900 000 HUF
623 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37642922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Beregszász úton, a metrótól mindössze 5 perc sétára eladó ez a brutto 31 nm-es, 1 s...
69 900 000 HUF
1 997 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (42344431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Regisztrációs szám: H509707 Üdvözöllek a hirdetésemnél! Ha szereted Pécs belvárosának nyüzsgő életét, szeretnél mindenhez is ...
47 500 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (73758474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás az egyetemhez közel! Győr-Sziget csendes városrészében, az egyetemtől pár perces sétára, a belváros közelében a Sz...
64 900 000 HUF
1 118 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (65973377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón, a Sport utcában liftes társasházi lakásban 50nm-es, 2 szobás lakás, bútorzattal együtt eladó. -Folyosó -ameri...
51 900 000 HUF
1 038 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (28693972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fő jellemzők: - 1 db földszinti lakás azonnali költözéssel - Alapterület: 52, 50 m² - Magas műszaki tartalom, energiatakarékos...
65 900 000 HUF
1 267 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai egyéb lakás hirdetés (45947643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Tatán, a közkedvelt Bacsó Béla lakótelep legcsendesebb részén, az utolsó tömbben egy 4. emeleti, 54 nm-es, 2+1 szobás, zö...
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (15966137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosában, Vasvár Pál utcán, Azonnal Birtokba Vehető, első emeleti, 58 nm-es, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás E...
51 900 000 HUF
894 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (93127715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosában a Búza tér közelében eladó egy magasföldszinti 63 nm-es 2 szobás, nagy erkélyes lakás. A lakás tovább...
45 990 000 HUF
730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39173495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza Vasútállomáshoz közel az Árpád utcában eladó  egy negyedik emeleti, 79 nm-es, 3+1 szobás, mért távfűtéses, erkélyes...
43 500 000 HUF
550 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79939787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosában eladó egy, szigetelt tégla építésű társasházban található, 120 nm-es, 4 szoba +nappalis, dupla komfort...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (79543253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kedves Érdeklődő! Eladásra kínálunk egy kiváló elrendezésű, 57 m²-es 1+2 fél szobás erkélyes 10. emeleti panellakást a III. k...
59 500 000 HUF
1 043 859 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (51536273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kétszintes lakás, garázzsal, tárolókkall és zöld KERTTEL! Budapest mindössze 20 perc autóval vagy tömegközlekedésse...
67 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39936363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszebb,...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (69783183)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpest kertvárosában, ! ! Csendes nyugodt környezetben, jó tömegközlekedéssel! Eladóvá vált két egymás melletti lakás, amely j...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (54494641)
6 hónapnál régebbi hirdetés