Eladó lakás 70 millióig (20044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 044 db
Eladó Kulcsi tégla lakás hirdetés (47261734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kulcs második ütem 2-es lakás Projekt bemutatása Szeretne kiszakadni a nagyvárosi forgatagból, a város zsúfoltságából? Szeret...
58 000 000 HUF
604 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (94969538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Főbb jellemzők: ✅ Alapterület: 59m² ✅ Falazat: panel ✅ Szobák száma: 2 szoba ✅ Hasznosítható: Lakás ✅ Fűtés: Távfűtés ✅ Nyílás...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonszepezdi tégla lakás hirdetés (63748531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy gyönyörű, vízparti ingatlanban élhetsz, ahol a Balaton közelsége minden napod fénypontját adja. Ez a prémi...
67 000 000 HUF
1 717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonudvari tégla lakás hirdetés (25267267)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Projekt bemutatása Balatonudvari-Fövenyes kiváló, pihenésre alkalmas település, nagy és kényelmes strandja vonzó az ott élők é...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonudvari tégla lakás hirdetés (36159137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy új, modern otthon vár rád, ahol a városi élet nyüzsgése és a természet közelsége tökéletes harmóniában tal...
68 900 000 HUF
1 129 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetvári tégla lakás hirdetés (57394733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 511 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szigetvár központjában, a József Attila utcában eladó 2 szinten elhelyezkedő, 509 négyzetméter üzleti terület, autóparkolókkal ...
44 900 000 HUF
87 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (88698542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pécs Budai Városrész, csendes utcájában egy két lakásos társasház egyik lakását, melyhez 246 m2 telek is tarto...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (27747294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló, Kenderföldi városrészben kínálok eladásra egy földszinti, 56 m²-es, 2 szobás lakást, amely ideális választás lehet! Je...
17 500 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (31911271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, tégla lakás Komlón – Arany János utcában! Jó állapotú, azonnal költözhető lakás Komló kedvelt részén! Ideáli...
21 900 000 HUF
384 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (47473433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paks belvárosában új építésű társasházi lakás eladó Paks belvárosában, 8 lakásos társasházban eladó ez a bruttó 67nm-es új épít...
66 000 000 HUF
985 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (74882837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Duna szerelmeseinek figyelmébe ajánlom ezt a teljeskörű felújításon átesett, kitűnő elosztású lakást, melynek minimális lesz ...
39 900 000 HUF
752 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (47534334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pakson nagyrészt felújított 57 nm-es szigetelt lakás eladó. Ha egy kényelmes otthonra vágyik karnyújtásnyira a főutcától, ha s...
59 900 000 HUF
1 050 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai tégla lakás hirdetés (73217752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna vármegyében, Simontornyán, egy kedves Sió parti kisvárosban, első emeleti tégla lakás eladó. A lakás csendes utcában, de...
26 500 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (57333924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pakson felújított földszinti lakás eladó! Fiatalok, idősebbek figyelem! Itt a remek lehetőség, hogy akár a 3 %-os hitelkonstr...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (94574944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pakson földszinti téglalakás eladó. Szereti a polgári jellegű ingatlaokat 3 m fölötti belmagassággal? Pakson keres lakást, a...
29 900 000 HUF
262 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (44357476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszeg belváros közeli 3 szobás 86 nm-es ingatlant kínálok eladásra. Ingatlan jellemzői: -földszinti -sorház jellegű, ...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (94753634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a