Eladó lakás 70 millióig (20040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 040 db
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (66537339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
"Elegancia és kényelem egy helyen - Élvezze az új otthon élményét a Levendula Rezidenciában! " Az új építésű társasházunk Orosz...
44 900 000 HUF
1 095 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67132652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó sűrgősen Tulajdonostól: Felújított, , szigetelt, kertes otthon Pestlőrincen! Eladó Pestlőrinc központi részén egy DNY-i...
53 800 000 HUF
1 312 195 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (23732975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskeméten eladásra kínálunk a Műkertvárosban egy kétszintes társasházi ingatlan 56 nm-es erkélyes tégla lakását. a társasház ...
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99497326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs belvárosában a Mária utcában eladó egy jelenleg 3 szobás felújítandó lakás. Fűtéséről gázkonvektorok és egy cserépkályha g...
65 000 000 HUF
955 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (41185365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Miskolc abszolút belvárosában a Széchenyi utcán egy 141 nm-es, hall + 3 szobás, átlagos állapotú, gáz -cirkó ...
59 000 000 HUF
418 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési panel lakás hirdetés (63377447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Békés városában, ahol eladóvá vált egy felújított panellakás, mely ideális választás m...
13 990 000 HUF
291 458 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (63277987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdúszoboszló belvárosában, újonnan épülő társasházban eladó egy 1. Emeleti 48, 15 m2-es lakás, amely ideális választás lehet ...
53 990 000 HUF
1 124 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32642599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerületi Lövölde téren egy magasföldszinti, 2 szobás, 50 m2-es összkomfortos lakás. A kisebb szobában található ...
65 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (87789294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kaposvár szívében, a város gyöngyszemének számító fő utcán kínálok eladásra egy 102 nm2 ingatlant! Igazi velünk élő TÖRTÉNELEM!...
53 900 000 HUF
528 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76347385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elegáns, galériás garzon az andrássy út közelében azonnal KÖLTÖZHETŐ Budapest VI. kerületében, a Székely Bertalan utcában elad...
49 750 000 HUF
1 658 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (81477636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 m2-es + 6 m2 gal...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (85694897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS***! ! Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Egyetem tér egyik gyönyörű társasházában kínáljuk eladásra ezt a tehermentes, azonnal költözhető, i. emeleti, 37 nm-es lakást. Referencia szám: lk048048
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37539445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakásAz ingatlan jó elosztású, egyedi konyhabú...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98944379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon eladó a Petneházy utcában 34nm-es 1 szobás, nagy konyhás lakás, amely csodás panorámával rendelkezik! - 2025-Ben telj...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27434333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (92828499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eger egyik legkedveltebb városrészében, Károlyvárosban eladásra kínálok egy belső kétszintes, 100/77 m2-es lakást, amely nem cs...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99348559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Kallómalom utca, 65 m2-es lakás eladó! a jó állapotú ingatlan egy négyemeletes társasház rendezett lépcsőház...
46 900 000 HUF
721 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47175664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének kedvelt, csendes és zöldövezeti részén, Óhegyen egy 56 nm-es, téglaépítésű, napfényes, 2 szobás l...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (33447276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Föltámadás u. , 74, 6 m2-es, 1. emeleti, téglalakás, 19 m2-es zártudvari garázzsal együtt eladó. a lakásban 3 szoba, ko...
62 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (24947315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal