Eladó lakás 70 millióig (20050 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 050 db
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (77774381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, téglaépítésű lakást Sátoraljaújhely belvárosában, amely azonnal elérhető új tulajdonosa szám...
38 000 000 HUF
622 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (77489797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló állapotú téglaépítésű téglalakás Sátoraljaújhely településen, a belvároshoz közel, amely egyedülálló lehetőség...
23 900 000 HUF
426 785 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (22433354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely településen eladásra kínálok egy 2 szobás 65 nm-es belvárosi, földszinti társasházi lakást. Bejárati ajtaja m...
18 900 000 HUF
290 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39347381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra, vagy cserére kínálunk egy két szintes, 115 m²-es, téglaépítésű lakást, kiváló belvárosi ( Szabad téri színház közeléb...
56 400 000 HUF
490 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (99779735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az eladó lakás társasházak környezetében helyezkedik el, tömegközlekedéstől való távolsága kb. 80 M. a környék rendezett, bizto...
40 500 000 HUF
826 530 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (51996488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó lakás Csillagdombon – téglaépítésű, 69 nm, 1+2 szobás, jó állapotú otthon! ...
38 000 000 HUF
550 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33455285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 1+2 szobás, erkélyes lakás - Szeged, Csongrádi sugárút Szeged kedvelt részén, a Csongrádi sugárúton megvételre kínálok e...
54 900 000 HUF
857 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42412469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54334944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12979254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában kínálunk eladásra, belső udvaros 7 lakásos társasház földszintjén, egy 25 m2-es, a...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (29761893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komárom-Esztergom vármegyében, Ácson modern, 4 lakásos társasházakban új építésű lakások vásárolhatók kiváló műszaki tartalomma...
55 211 950 HUF
746 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (48299276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73445294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debreceni Egyetemekhez és belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó panelprogramos felújít...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77774397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb je...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66967378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti, ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (82594444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRZUHANÁS! ! ! 54, 5 M Ft helyett most: 48, 49 M Ft! ! Ilyen belvárosi ár ritkaság Nyíregyházán! Nyíregyháza kedvelt belv...
48 490 000 HUF
989 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (44433839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda eladásra kínál Békéscsaba kedvelt részén, a kórházhoz közel található csendes utcában egy 140 m2...
39 900 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (81354394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Áresés, hétmillióval olcsóbban! ! ! Siófokon a Foki-hegyi lakótelepen eladó egy 54 m2-es, azonnal költözhető, jó állapotú, két ...
59 000 000 HUF
1 092 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (37291427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két lakás Orosháza belvárosában – családias, zsákutcában! Orosháza belvárosában, egy hangulatos, csendes zsákutcában kí...
14 000 000 HUF
121 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55395772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted