Eladó lakás 70 millióig (19984 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 984 db
Eladó Tolnai egyéb lakás hirdetés (47989446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedülálló új építésű téglalakások Tolna kertvárosi RÉSZÉN! Legyél Te is lakója a Tolna legnagyobb ingatlanberuházásában meg...
56 925 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (13499335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (43684894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
33 900 000 HUF
1 130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (96969534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (33627972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
41 900 000 HUF
1 021 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33423529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43275944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző másfél szobás tégla lakás Bátonyterenye központjában! Eladóvá vált egy 38 m2-es, 3. emeleti másfél szobás tégla la...
9 900 000 HUF
260 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (72899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
****Teljesen felújítva**** Világos, felújított otthon zöldövezetben, azonnal költözhető! Eladó egy 52 nm-es, teljeskörűen felúj...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (33617679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Salgótarján -Zagyvapálfalván 60 négyzetméteres negyedik emeleti egy és két félszobás összkomfortos tehermentes lakás. Az ...
20 995 000 HUF
349 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (63475242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások eladók! A lakópark a és B épületében lévő ingatlanok már elkeltek. A C épületben 3 azonnal költözhető laká...
57 643 000 HUF
1 372 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (84856911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások eladók! A lakópark a és B épületében lévő lakások már elkeltek. A C épületben 3 azonnal költözhető lakás v...
57 584 000 HUF
1 371 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54224659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület fejlődő részén új építésű lakások eladók! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékp...
67 000 000 HUF
1 522 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui tégla lakás hirdetés (25763727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Berettyóújfaluban egy 4 lakásos lakóépület földszintjén 80, 5nm-es lakóingatlant! Az ingatlan 1603nm-es la...
37 900 000 HUF
473 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (71559342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177282 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás. Ela...
68 900 000 HUF
1 043 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41834225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 40 nm alapterületű egy szobás földszinti lakást. ...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (91932675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (54447573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Székesfehérvár központi részén, mégis nyugodt, csendes környezetben kínálunk eladásra egy exkluzív társasházi lakást. a projekt...
65 900 000 HUF
1 267 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (38872796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #176723 hivatkozási számú siófoki társasházi lakás. Eladó társasházi lakás Siófokon –...
62 000 000 HUF
1 291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73777669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 50 nm alapterületű nappali+ 1 hálószobás földszinti n...
62 900 000 HUF
1 258 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38535847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 40 nm alapterületű egy szobás földszinti lakást. a la...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal