Eladó lakás 70 millióig (20072 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 072 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94514527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerület Erzsébet város szívében, 41 nm felújított, + 9 nm galériás i. emeleti lakás eladó. a lakás néhány éve tel...
68 500 000 HUF
1 670 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98379339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Csepel szívében, azonnal KÖLTÖZHETŐEN**** Eladó 24 nm-es, teljesen felújított és bútorozott lakás Csepel központjában Cse...
34 900 000 HUF
1 454 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77644249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debreceni - Nagyerdő közelében, 72 nm-es, erkélyes, tégla építésű Lakás eladó! Az ingatlan helyiségei: 2 szoba, étkező, kony...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97223542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Fórum bevásárlóközpont közvetlen közelében, Debrecen belvárosában, Eladó egy felújítandó, polgári jellegű, téglaépítésű laká...
62 900 000 HUF
604 807 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (24555737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Hajdúszoboszló belvárosában egy 2. emeleti 59nm-es újszerű állapotú lakást! Helyiségek: saját használatú l...
69 000 000 HUF
1 169 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (24675587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Baja belvárosának csendes utcájában épülő második emeleti lakás Eladó! 86 Négyzetméter területű: Kiváló elrendezésű:Előtér, na...
68 000 000 HUF
790 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (62983494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, földszinti téglalakás eladó – központi elhelyezkedéssel! Fedezd fel ezt a 50 m²-es, jó állapotú, 2 szobás téglalaká...
45 900 000 HUF
918 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (75327995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Összeköltözők figyelmébe - kertkapcsolatos lakások! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt környezetben, jó tö...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57387623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt kör...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34243952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium befektetési lehetőség a 6. kerület szívében Eladásra kínálunk egy teljes körűen és igényesen felújított, földszinti in...
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44935344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! A VIII. kerület fr...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43584874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó sorházi lakás Kecskemét belvárosában! Ingatlan jellemzői: Telek mérete: 243 m² Lakrész: 55 m² Alap: beton Építés típusa: ...
46 000 000 HUF
613 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (26654923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88647513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! A lakás tökéletes állapotban várja leendő tula...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52574519)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Bulgárföldön, 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! Az ingatl...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29264348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (26226427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Újépítésű lakások Tatabánya kertvárosban leköthetőek most BEVEZETŐ áron 2026 év végi átadással - 4 épülettömb, összesen 32 laká...
57 138 000 HUF
892 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (94235463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
50 548 400 HUF
991 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei tégla lakás hirdetés (46857199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted