Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (24939341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74234249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (37965994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
65 899 500 HUF
1 062 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zirci tégla lakás hirdetés (38493578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Zirc belvárosától pár percre, családiházas környezetben egy 65 m2-es, két szobás lakás. Az ingatlan egy családi ház földs...
35 000 000 HUF
546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (45327292)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77434734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (45274463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton főutcáján, frekventált helyen egy 45 m2-es ingatlant amely 1993...
18 999 000 HUF
422 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77274214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Józsefváros szívében, kialakuló új lakásprojektben 40-44 db, 31 és 123 m2 közötti, 1-4 szobás lakás vár vásárlóra. a lakások ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (61332816)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó sorházi lakás Kecskemét belvárosában! Ingatlan jellemzői: Telek mérete: 243 m² Lakrész: 55 m² Alap: beton Építés típusa: ...
46 000 000 HUF
613 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43341573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (73427773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón eladó - belvárosi - első emeleti - 56 nm-es, - 2 szobás, - erkélyes - teljes körően felújított, - Alexa okosotthon r...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (47899672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Kaposvár szívében, a belváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 65 m²-es, földszinti lakást, amely egy városi védettség al...
35 900 000 HUF
552 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59233546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti, ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (74244513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó új építésű értékálló otthonok Nagykanizsa szívében A modern elrendezésű lakások 50-83 m2-es méretűek, intelligens otthonr...
54 278 425 HUF
1 024 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45124433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2026. II. Negyedévben átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a XIII. kerületben, a Reitter Ferenc utcában! Kínálatunk a 45 m2...
69 860 000 HUF
1 746 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (66498479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség Miskolc belvárosában - Ritkaságszámba menő lakás eladó udvari beállóval! Kedvező áron eladó egy tulajdoni...
67 700 000 HUF
690 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (97546444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
67 700 000 HUF
690 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (32244532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, uszoda közelében, kiváló állapotú, 80 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy gondozott lakópark, szigetelt tégla...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99892784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület szívében, a Dob utcában egy 32 m²-es, 1 szobás, felújított garzonlakás, amely ideális otthon vagy befektet...
52 900 000 HUF
1 653 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (97243747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Hajdúszoboszló belvárosában egy 2. emeleti 59 nm-es újszerű állapotú lakást! Helyiségek: saját használatú ...
69 000 000 HUF
1 169 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal