Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99647332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium befektetési lehetőség a 6. kerület szívébenEladásra kínálunk egy teljes körűen és igényesen felújított, földszinti inga...
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57349479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14697446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözzön panelból a kertvárosba! Iv. kerület Thaly Kálmán utcában sorház 3. Lakása eladó. Tulajdoni lapon 39 nm- es, a valóság...
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88392752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű garzon, alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez az újépítésű, 35 nm-es, 1 szobás, 2. emeleti, udvarra néző lakás...
52 750 000 HUF
1 507 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37738316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű lakás alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez a 35 nm-es, 3. emeleti, udvarra néző újépítésű lakás a Keleti pály...
51 100 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43174759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
51 300 000 HUF
1 315 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82643832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27948395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XII. KERÜLETBEN! ! ! Ezt ne hagyja ki! Budapest, XIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén kínálok eladásr...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75357334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás 1. emeleti lakás eladó Pécsen a Komlói úton! 4 Emeletes téglaépületben található. a fűtésről gázkazán, a melegvízrő...
33 800 000 HUF
662 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39449275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
33 800 000 HUF
662 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi egyéb lakás hirdetés (56784644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balatonfenyvesen üdülőegység eladó. Fenyves felső, üdülőparkban, ősfás, ligetes környezetben, 3 épületben összesen 21 üdülőegys...
54 900 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26143138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a 6 lakásos társasház első emeleti lakását, mely Budapesten a 23. kerületben Soroksár csendes kis utcájába...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24339243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ormosbányai tégla lakás hirdetés (63452122)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kazincbarcikától 15km-re, Ormosbánya településen két 1, 5 szobás falszomszédos társasházi lakás eladó, kertkapcsolattal. Ez az ...
5 900 000 HUF
134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui tégla lakás hirdetés (72413522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tahitótfalu közkedvelt, hegy felőli oldalán eladó 88nm-es sorházi lakás! Tahitótfalu központi részétől sétatávolságra eladó egy...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56987315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! a VIII. kerület frek...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (18533278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi egyéb lakás hirdetés (53926733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Siklós belvárosában, egy 2 szobás, amerikai konyha + nappalis lakást. Az ingatlanhoz tartozik egy közös használatú udvar is. Ha felkeltette érdeklődését, kérem keressen bizalommal. Iár. : 49, 9Mft. 49900000 Ft Referencia szám: lk059191-ml
49 900 000 HUF
386 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (43499958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Széna tér közelében! Eladó Székesfehérváron egy felújítandó, magasföldszinti lakás. Az ingatlan tégla építésű, kertrésszel és s...
38 000 000 HUF
1 357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (49437564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 000 000 HUF
1 357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal