Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Szántódi tégla lakás hirdetés (13127875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton Déli part, Szántód, 55, 4 m2 új lakás kulcsrakészen eladó. Az 50, 5 m2 alapterületű, 9, 8 m2 terasszal kiegészített lak...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi tégla lakás hirdetés (79795262)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balatonfenyvesen üdülőegység eladó. Fenyves felső, üdülőparkban, ősfás, ligetes környezetben, 3 épületben összesen 21 üdülőegys...
54 900 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55576251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó a 8. kerület Magdolna negyedben, jó állapotú, szép homlokzatú társasházban, közel a Mátyás térhez, egy 90 m2 hasznos alap...
17 900 000 HUF
198 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (99334297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófokon a Városközpontban 41 m2 apartman eladó. a teljesen felújított, 1. emeleti, 2 szobás ingatlan elhelyezkedése kiváló, Ví...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (27362386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Siófokon kínálok megvételre egy 86 m2-es lakást. Az ingatlan a Belvárosban, a központhoz közel helyezkedik el, gyalog pár perc ...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (46584678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Siófokon, egy 41 m2-es apartmant. a város szívében található, teljes körűen felújított, igényesen és praktiku...
54 990 000 HUF
1 341 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (42591223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi téglalakás eladó nagykanizsán – 93 m², 3 szobás, zárt Udvari parkolóval, panorámás kilátással a deák TÉRRE! Eladó N...
53 500 000 HUF
575 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28775837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyedben egyedi kialakítású, pihenőkkel cifrázott, hangulatos LAKÁS! Palotanegyed közepén, Mikszáth Kálmán tér, Magyar...
64 900 000 HUF
1 509 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24349766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestszentlőrincen, az ősfákkal körülölelt Lakatos-lakótelepen, a Brenner János park szomszédságában egy 2 szobás napfényes, 8. ...
57 500 000 HUF
1 026 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (54749363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Figyelem kivételes lehetőség! Eladásra kínálok - Eger, Almagyar város részén, közel az egri várhoz- csendes környezetben, örök ...
39 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37862973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (95266451)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs történelmi Belvárosában eladó egy 59 nm lakótérrel rendelkező, nappali+ 2 szoba elosztású, felújított állapotú, klímás, gá...
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (44764324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a földszinti, 50 m2-es lakás ideális lehetőséget kínál azoknak, akik saját ízlésükre szeretnék formálni otthonukat. a lakásb...
36 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (35854737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál a Baross úton volt " Bába képző" épületében egy  földszinti lakást A Sz...
44 900 000 HUF
774 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55544915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. a közlek...
57 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (26942699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló üdülőövezetében egy mindössze 5 lakásos társasházi projekt építése vette kezdetét. Eladásra kínáljuk a projekt t...
62 000 000 HUF
1 127 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98569495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted