Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84463279)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú, kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy egyetemistáknak kiváló. a közleke...
57 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64373691)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 nm-es + 21 nm álló galériával rendelkező, teljesen ...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (44384459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Siófokon, egy 41 m2-es apartmant. a város szívében található, teljes körűen felújított, igényesen és praktiku...
54 990 000 HUF
1 341 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42344432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított 22 nm-es 4 emeleti lakás lipotvárosban a Bihari János utcában. A lakás tökéletes állapotban várja leendő tul...
65 000 000 HUF
2 954 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi panel lakás hirdetés (53597448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfüreden, a méltán kedvelt Köztársaság utcai városrészen kínálok megvételre, egy 42 m2- es napfényes 4. emeleti jó állapo...
49 900 000 HUF
1 188 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32959172)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76433449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkívül igényes...
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86373464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Palotanegyedben! ! ! A Palotanegyed egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 45 nm-es, 1 szobás, ...
67 000 000 HUF
1 488 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39293433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csarnok negyed, József körúttal párhozamos utcában eladó egy teljeskörűen felújított 26 nm-es, 2 helyiséges, szuterén szinten l...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (27378225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon vagy befektetés? Tiszaújvárosban most mindkettő lehetséges! Zöldövezeti nyugalom, mégis minden elérhető közelségben Ti...
19 500 000 HUF
487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33527963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
50 100 000 HUF
1 518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (47498543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176015 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. A lakás a...
14 900 000 HUF
402 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (55565496)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófokon a Városközpontban 41 m2 apartman eladó. A teljesen felújított, 1. emeleti, 2 szobás ingatlan elhelyezkedése kiváló, ...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (43735917)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló üdülőövezetében egy mindössze 5 lakásos társasházi projekt építése vette kezdetét. Eladásra kínáljuk a projekt ...
68 500 000 HUF
1 181 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (84276159)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pest vármegyében, Nagykőrös központjában egy 90 nm es nagypolgári lakás. Az ingatlan egy három lakásos udvarban elhelyezk...
50 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (69636452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33969587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Kálvária téren eladó egy 34 m2-es, 1+1 szobás, részben felújított földszinti lakás. Mindkét szobában 6, 5 m...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (38379443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros csendes részén a Siklósi úton egy 59 m2-es III emeleti 2, 5 szobás, részben felújított panellakás. Az ingatlan...
42 990 000 HUF
728 644 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65674697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budaest XIII. kerület, Angyalföld rohamosan fejlődő városrészében eladó egy földszinti, egy plusz félszobás, rendkvül igényesen...
57 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24132727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prime Home Győr Ingatlan Iroda eladásra kínálja Győrben az Ipar úton ezt a 52 nm-es, harmadik emeleti 2 szobás lakást. Az ing...
33 000 000 HUF
634 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal