Eladó lakás 70 millióig (20074 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 074 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74369832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak Nálam! Önálló helyrajziszámon! Budapesten a vizafogó részen 13. kerületben eladó lakás! Az alapterülete: 24 nm+ 8nm fekvő ...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (93675473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, földszinti, 1 szobás, 32m²-es kertkapcsolatos tég...
32 820 000 HUF
1 025 625 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (92576954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, földszinti, 2 szobás, 42m²-es kertkapcsolatos tég...
38 430 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (37837633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, földszinti, 2 szobás, 38m²-es kertkapcsolatos tég...
37 740 000 HUF
993 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (59554537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
37 420 000 HUF
984 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (52346927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, földszinti, 2 szobás, 37m²-es kertkapcsolatos tég...
36 710 000 HUF
992 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (84274297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 430 000 HUF
938 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (97563914)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
32 820 000 HUF
1 025 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44534745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (52293444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában a Rákóczi úton eladó, egy tégla építésű, zárt udvaros társasházban található, 52 m2 2. emeleti, erkélyes...
52 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi tégla lakás hirdetés (48472271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgárdi szívében, a Munkácsy Lakótelepen eladásra kínálok egy 125 nm-es, 2 szintes lakást a hozzá tartozó garázzsal! a Polgárd...
45 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi tégla lakás hirdetés (56292943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siklós belvárosában, a Felszabadulás utcában új lakóját várja, egy 2 szobás, villany fűtéses 56 nm-es tégla, társasházi lakás. ...
21 900 000 HUF
391 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (34336726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fonyód központjában eladó egy teljesen felújított, légkondícionált lakás, teljes berendezéssel. a kétszobás, 55 nm-es társasház...
56 500 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajoli tégla lakás hirdetés (43366767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szajol Újtelepen, a Hunyadi utcában eladásra kínálok egy 54 nm-es, első emeleti, tégla építésű társasházi lakást. Jellemzői: ...
23 990 000 HUF
444 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77393536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (22334399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szekszárdon, a Kadarka lakótelepen, földszinti, 56 m2-es, 2, 5 szobás, nagy konyhás panellakás ELADÓ! Az ablakok és az ajtó mé...
33 600 000 HUF
600 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (74351452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunakeszin Kossuth Lajos utca közeli lakóparkban eladó tetőtéri 1, 5 szobás műterem besorolású, bruttó 40 m2-es világos, jó elo...
41 900 000 HUF
1 309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (44843345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, 2. emeleti, 1 szobás, 46m²-es tégla lakás eladó. ...
38 300 000 HUF
832 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (57179775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17