Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91565135)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest szívében, a Nagykörúton belül, a VII. kerületben eladó egy 46 m²-es, első emeleti, 2 egybenyíló szobás, galériás lakás...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83827338)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, galériás lakás eladó az akácfa utcában Budapest VII. kerületében, Akácfa utca eladó egy 57 m²-es, teljes körűen fe...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39999655)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Körút közeli, felújított polgári lakás rugalmasan alakítható TÉRREL A VIII. kerületben, a József utcában kínálok megvételre eg...
68 900 000 HUF
1 497 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37455998)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XXIII. Ker csibuk utcában egy 40nm-es, földszinti, jelenleg két hálószobás, teljesen felújított, elektromos fűtéssel re...
47 951 200 HUF
1 198 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (82828827)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, kiváló állapotú 62 m²-es lakás a XX. kerületben extra lehetőséggel - ugyanis a szemben lévő lakás is eladó egy tulajd...
79 900 000 HUF
1 288 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (45676297)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! A társasház 3. ...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (58364315)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, kiváló állapotú 49 m²-es lakás a XX. kerületben extra lehetőséggel - ugyanis a szemben lévő lakás is eladó egy tulaj...
63 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64131697)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2 szobás, téglaépítésű lakás Nyíregyházán, a Sólyom utcában! Nyíregyháza kedvelt, csendes részén, a Sólyom utcában elad...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (62987961)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Sóstói úton, 107 nm-es, tágas terekkel rendelkező, 2. emeleti lakás, + önálló garázs + földszinti, WC-vel ellátott ...
79 990 000 HUF
747 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (26439779)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Sólyom utcában eladó téglaépítésű, 56 nm-es lakás! A lakás egy rendezett, téglaépít...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (76945773)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Teljeskörűen Felújított, Loggiás Lakás Nyíregyháza Szívében! Nyíregyháza abszolút belvárosában, a közkedvelt sétálóutcán ...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57673945)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó fiatalos lakás a Szarvas utcában, kiváló elrendezéssel! Eladásra kínálunk egy 62 m² alapterületű, nappali + 1 szobás, k...
45 000 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (13263749)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Kertvárosban, a Legyező utca kedvelt szakaszán kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 83 nm ala...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36767853)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza Szalag utcán, 2. emeleti, 82 nm-es, erkélyes, felújított, Nappali + amerikai konyhás, + 3 szobás lakás eladó! Jel...
73 900 000 HUF
901 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35783233)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Nyír Pláza közelében lévő 67 nm-es, belső szintes 2. emeleti lakás eladó! Jellemzők: - téglaépítésű társasház - ...
39 900 000 HUF
595 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (45348461)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes p...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (95442433)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Donneri tetőn, igényes környezetben kínálunk eladásra egy jó állapotú, téglaépí...
79 900 000 HUF
859 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61793435)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XIII. kerület Lőportárdűlő városrészében, egy háromszintes társasház felső emeletén található 28 nm-es, légkondicionált...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (49773744)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Dunakeszi egyik legkedveltebb, kiváló infrastruktúrával rendelkező részén 1. emeleti, jó állapotú, azonnal költözhető lak...
75 900 000 HUF
1 244 262 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi tégla lakás hirdetés (95473194)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hódmezővásárhelyen kínálok eladásra egy kétszintes, kiváló elosztású lakást, amely saját udvari beállóval rendelkezik. Az inga...
59 000 000 HUF
614 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal