Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34939317)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
14. kerületben, Alsórákoson eladó ez a 46 nm-es 1, 5szobás lakás, panorámás kilátással! a környékről néhány információ:-Az Örs ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43722763)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás újpesten! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes p...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35596445)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosban, a Blaha Lujza tértől pár percre a Rákóczi úton található ez a II. emeleti, belső udvarra néző, csendes, világos, b...
51 000 000 HUF
1 758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44335149)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, azonnal kiadható! Felújított kislakás, a westend és a városliget között félúton, a kerület csendes részén, ...
58 900 000 HUF
1 963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34779437)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 1, 5 szobás lakás a XVII. kerület legkedveltebb részén. Megvételre kínálok ...
65 900 000 HUF
1 344 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74344477)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
65 900 000 HUF
1 344 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (39943557)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen – Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen s...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (48534945)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Eger Felsőváros városrészében, az Északi lakótelepen, egy téglaé...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37376132)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás az árkád Budapest közvetlen közelében, a Budapest x. kerületében (Gyakorló köz) Kiváló elhelyezk...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (69222314)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (94469451)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (86549357)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják...
73 000 000 HUF
1 089 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73115423)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Törökszentmiklós városközpontjában megvételre kínálunk egy 26 m2 es lakást. Az ingatlan hangulat...
15 800 000 HUF
607 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44454533)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, Felújított Otthon Nyíregyháza Szívében, Tehermentes és Azonnal Költözhető! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokk...
61 900 000 HUF
910 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (82257435)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, az ikonikus Takarékpalotában, gyönyörű, galériázható lakás eladó. A műemlék OTP Takarékpalota épület...
73 500 000 HUF
918 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19699399)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Blaha Lujza tér mellett egy tágas, jó elosztású, központi elhelyezkedésű, mégis csendes lakás. Az ingatlan egy rendez...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (55994374)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (96232981)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás pesterzsébet zöldövezeti RÉSZÉN! Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének egyik legkedveltebb...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (58497938)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77737137)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal