Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (31393622)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szigetszentmiklós*****pest vármegye****3+1 szobás ******lakóparki LAKÁS****HITELEZHETŐ! ! Eladó Szigetszentmiklóson egy zárt ...
67 200 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24933357)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás pesterzsébet zöldövezeti RÉSZÉN! Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének egyik legkedveltebb...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (73655115)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertvárosban, a Tildy Zoltán utcában eladó egy teljeskörűen felújított, 10/10. emeleti, 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, műan...
50 900 000 HUF
978 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (64377777)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs Kertvárosban X/8-ik emeleti 3 szobás 73 m2-es erkélyes panellakás. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 57900000 Ft Referencia szám: lk068872-ml
57 900 000 HUF
793 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93754786)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
13. kerület kedvelt részén Lehel út és Róbert Károly körút közvetlen közelében a Mohács utcában eladó egy szépen felújított, 1....
39 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67237728)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Józsefvárosi MEGLEPETÉS! Az Orczy tértől kettő percre mindössze, eladó lett egy fantasztikusan felújított, 3 szobás lakás a 8...
79 900 000 HUF
1 094 520 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94542946)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, parkos környezetben felújított, 2 szobás, loggiás lakás eladó az Örs vezér tere közelében! Zugló egyik legkedveltebb...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (79377829)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Könnyen kiadható, jó állapotú lakás a XIV. kerületben, zöldövezeti környezetben*** A lakás egy panel társasház VIII. emelet...
63 900 000 HUF
1 161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (23724853)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hőszivattyús, alacsony rezsijű új lakás a Kodály köröndnél, mennyezeti hűtés-fűtéssel és tágas terekkel! Budapest VI. kerület...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (68144556)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (93755434)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon start hitelre alkalmas lakás! Eladó az Üllői út közvetlen szomszédságában a Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelep...
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49478943)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Saját igényre alakítható, loggiás lakás angyalföld szívében - kiváló LEHETŐSÉG! Budapest 13. kerületében, Angyalföld közkedve...
73 800 000 HUF
1 209 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (95681962)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei tégla lakás hirdetés (25837683)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésnek és nyaralónak is ideális 1. emeleti lakás a Kenese Ligetben Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart közeli rés...
75 000 000 HUF
1 704 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (52492397)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes p...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (17433636)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zugló egyik kiváló részén eladó egy 40 m²-es, földszinti, kertkapcsolatos lakás, amely remek választás lehet saját otthonnak va...
65 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54437326)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás. a lakás déli tájo...
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (52892989)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gárdonyi erkélyes lakás, a központban! Gárdonyban, abszolút a központban eladó egy harmadik emeleti lakás. 57 Nm-es, társasházi...
57 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (48343557)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújításra váró, tágas földszinti lakás eladó Ács városában kínálok megvételre egy 99 nm-es, földszinti lakást egy 5 lakásos t...
37 400 000 HUF
377 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79242794)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gárdonyi erkélyes lakás a központban! Gárdonyban, abszolút a központban eladó egy harmadik emeleti lakás. Főbb jellemzők a t...
57 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal