Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39973273)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A belváros csupán 2 perc sétára, a nagy piac és az állomás 3 perces távolságra található. 1980-Ban épült lakás, ami a földszin...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95232645)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes luxus a belváros szívében 89 Nm-es, belső szintes álomotthon! Eladó egy igazán különleges, 89 Nm-es, belső szintes la...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (92939938)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kisvárda központjában eladó egy 86 m2-es lakás! A lakás az első emeleten található, Kisvárda központjában, egy 1980-ban épült...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási tégla lakás hirdetés (41783334)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, kiváló állapotú lakás Hajdúnánás szívében! Hajdúnánás belvárosában kínáljuk ezt a 44 nm-es, téglaépítésű, 2 s...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57219744)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33868465)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! Ez a 2024-ben teljeskörűen...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (37294523)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben eladó, lakótelepen, egy 56 négyzetméteres, panel lakás, 2 külön nyílós szobákkal, klímás, 4. emeleti erkélye...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (99245323)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, belső szintes lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyháza belvárosához közel kínálunk megvételre egy modern, ...
42 900 000 HUF
680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (24977376)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, Felújított Otthon Nyíregyháza Szívében, Tehermentes és Azonnal Költözhető! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokk...
61 900 000 HUF
910 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (61179775)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom saját kerttel és garázzsal - eladó lakás Nyíregyházán! Nyíregyháza kertvárosi részén kínálunk eladásra eg...
64 900 000 HUF
618 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (95739543)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75363954)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kis lakását nagyobbra cserélné, itt a lehetőség! Otthon Start Programra alkalmas! Eladó Nyíregyháza belvárosában, kiváló elhe...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (52832313)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás Nyíregyháza belvárosától 10 perc sétára! Nyíregyháza egyik központi részén, az Arany János utcán e...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35737131)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44439547)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyíregyházán, csendes környezetben, saját garázzsal! Megvételre kínálok egy földszinti, 68 nm-es, 3 külön nyíló s...
70 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39695437)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó álomotthon a belvárosban? Új építésű, kiváló elhelyezkedéssel és páratlan lehetőségekkel! Fedezze fel ezt a 2025-ben épü...
72 036 000 HUF
889 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (73934733)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó belsőszintes lakás Nyíregyháza szívében. Nyíregyháza belvárosában kiváló lokációban eladásra kínálok egy 86 m2 es belsősz...
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24255649)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ideális első otthon és biztos befektetés, eladó tetőtéri lakás az Érkertben Nyíregyháza Érkert városrészén eladó egy 42 m-es, ...
41 900 000 HUF
997 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49992256)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában igényes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zárt udvari parkolóval eladó. Nyíregyháza szívében kínálo...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori panel lakás hirdetés (78257499)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 56 m2 alapterületű, 3. emeleti, teljes körűen felújított lakást. Amely kiváló választás lehet akár saját...
37 800 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?