Eladó lakás 80 millióig (25031 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 031 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53949462)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó álomotthon a belvárosban? Új építésű, kiváló elhelyezkedéssel és páratlan lehetőségekkel! Fedezze fel ezt a 2025-ben épü...
72 036 000 HUF
889 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (95445664)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56357735)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes luxus a belváros szívében 89 Nm-es, belső szintes álomotthon! Eladó egy igazán különleges, 89 Nm-es, belső szintes la...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57955237)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, belső szintes lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyháza belvárosához közel kínálunk megvételre egy modern, ...
42 900 000 HUF
680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35944734)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás Nyíregyháza belvárosától 10 perc sétára! Nyíregyháza egyik központi részén, az Arany János utcán e...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (37375352)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (71466537)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, panorámás lakás eladó Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Fazekas János téren! Eladásra kínálunk egy 51 m2-es...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (43535814)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, erkélyes, nagyszerű lakás Kisvárda központjában, azonnal költözhető! Kisvárda központi részén kínálunk megvé...
42 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori panel lakás hirdetés (49876438)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 56 m2 alapterületű, 3. emeleti, teljes körűen felújított lakást. Amely kiváló választás lehet akár saját...
37 800 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (93837865)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (31457384)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyíregyházán, csendes környezetben, saját garázzsal! Megvételre kínálok egy földszinti, 68 nm-es, 3 külön nyíló s...
70 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47489153)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó modern, igényes lakás a közkedvelt Damjanich lakóparkban! Eladásra kínálok egy modern stílusú, igényes, újszerű lakást a...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi tégla lakás hirdetés (98959453)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kiváló állapotú, tégla falazatú lakás Ibrány főutcáján, saját kerttel és garázzsal! Négylakásos társasházban kíná...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (12742342)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32447733)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (76573271)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertvárosi nyugalom saját kerttel és garázzsal - eladó lakás Nyíregyházán! Nyíregyháza kertvárosi részén kínálunk eladásra eg...
64 900 000 HUF
618 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (64296422)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Záhonyban, központhoz közeli utcában eladó egy 71 m2-es, igényesen felújított lakás. a társasház panelből 1989-ben épült, mely ...
27 500 000 HUF
387 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (23452938)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97638129)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében Nyíregyháza belvárosában! Kiváló lehetőség befektetőknek és fiatal pároknak egy...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (63179628)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal