Eladó lakás 80 millióig (25020 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 020 db
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (38563663)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás VÁRPALOTÁN! ! FIGYELEM! - a lakás felújítást igényel, de lakható - Belváros közeli - Csendes, nyugodt k...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (77797424)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó polgári stílusú lakás pétfürdőn, kiemelt zöld övezeti RÉSZEN! FIGYELEM! - a lakás TEHERMENTES - azonnal birtokba VEHET...
64 990 000 HUF
474 379 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66121969)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hőszívattyúval, szerkezet temperálással, elektromos redőnyökkel és minden korszerű megoldással ellátott lakás megvásárolható eg...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74442314)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Ságvári kertvárosban 1. emeleti, Felújított állapotú, Nappali + 1  szobás, dupla erkélyes, 38 nm-es lakás tégla é...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74929538)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Arany János utcában tégla építésű, szigetelt társasházban Földszinti, 2+1 szobás, 66 nm-es lakás eladó! A lakás...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54239229)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladásra kínálok egy földszinten elhelyezkedő, 51 nm-es, 2 szobás lakást, szigetelt, panel építé...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49233594)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Autóbusz állomás közelében 2 szobás, erkélyes, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es lakás, tégla építésű társasház 2...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (88885335)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a Búza tér szomszédságában eladásra kínálok egy 76 nm-es, 2. emeleti társasházi lakást. Az ingatlan felújításon e...
52 500 000 HUF
972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (17125954)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában – Új építésű lakások 2027. Márciusi átadással Kiváló elhelyezkedésű, modern társasházban új é...
54 990 000 HUF
948 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (98789445)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 11
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű már csak egy db lakás 2027 nyári átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Má...
38 700 000 HUF
1 138 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73839573)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklóson, a közkedvelt Losonczi utcában, rendezett, zárt lakóparkban kínálunk megvételre egy világos, napfényes, 1 s...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi panel lakás hirdetés (47245622)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨Eladó, felújított 60 m2-es, 2+1 szobás, földszinti, klímás lakás gyöngyösön – ringsted utcában! ✨ Gyöngyös kedvelt déli városr...
36 499 000 HUF
608 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (22434744)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új otthont keres? Székesfehérvár csendes külvárosi részén eladó egy 4. emeleti, 53m2 -es panel építésű, erkélyes lakás. Elosz...
49 990 000 HUF
943 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84463495)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított belvárosi lakás eladó! Debrecen, belvárosában a Darabos utcán, 65 nm-es, nappali +2 szobás, teljesen felú...
71 900 000 HUF
1 106 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (46826623)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy negyedik emeleti, két szobás lakást. Az ingatlan 47 négyzetméteres hivatalos alapterülettel rendelkezik, ...
30 500 000 HUF
648 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (64733141)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszlón a Bánomkertben, első emeleti, 40nm-es, 2 szobás, tégla lakás eladó. A szobák külön bejáratúak, mindkét helyisé...
39 900 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (29368437)
1 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Libakertben eladó erkélyes garzonlakás! Debrecen közkedvelt részén, a Libakertben eladó egy jó állapotú, bútorozott, 1 szobás...
46 900 000 HUF
1 302 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42396599)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ha a belváros pezsgéséhez közel, mégis nyugodt, szerethető otthonra vágyik, akkor ez a lakás igazán különleges lehetőség. A VI...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (44767951)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Béke városrészben eladó egy 4 emeleti, két szobás 47 nm-es panel lakás. a lakás elosztása praktikus, két külön nyíló szoba kény...
30 500 000 HUF
648 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (57966851)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy otthon, ami az első pillanattól MEGÉRINT! Van az a lakás, ahová belépve az ember érzi itt minden a helyén van. Nem kell t...
76 600 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal