Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (52676757)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított belvárosi lakás eladó Mohácson! Mohács belvárosában kínálunk megvételre egy kiváló elhelyezkedésű, 63 m² - e...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44479694)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jelentős áresés! ! ! Kiváló befektetés! ! ! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy iv/3. Em-i, 39 nm-es, más...
38 900 000 HUF
997 435 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (29631674)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, sz...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43453297)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertváros csendes részén egy újonnan teljeskörűen felújított magasföldszinti lakás eladó. :- Négyemeletes társasházban- al...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44487757)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83247788)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs-Kertváros népszerű részén, a Maléter Pál úton eladó egy 59 m2-es, 3 szoba + konyha-nappalis elosztású, jó állapotú, egyedi...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (44224352)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belváros, 1. emelet, Amerikai konyha-nappali + 2 szoba + 16 m2 udvarra néző Terasz! Az ingatlan a Belváros szívében található. ...
66 900 000 HUF
1 115 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (21483145)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Ajtósi Dürer utcában, az orvosi kartól pár perc sétatávolságra, 4/4. emeleti, 53 m2-es, 2 szobás, felújított, déli ...
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36529596)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 2 szobás lakást, mindössze 5 perc sétá...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (79337963)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszegen kiváló állapotú, erkélyes, 2 szobás lakás eladó! Zalaegerszeg Kertváros városrészen kínálunk megvételre egy 53...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (53965372)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác közkedvelt részén, Deákváron, csendes, zöldövezeti környezetben kínálunk megvételre egy harmadik emeleti, kiváló elosztású ...
52 600 000 HUF
922 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (46233784)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, rendezett, parkos környezetben kínálunk megvételre egy 59 nm-e...
67 000 000 HUF
1 135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39396537)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 27 nm-es, jó állapotú, földszinti, szigetelt téglalakást, stabil bérlőv...
38 900 000 HUF
1 440 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39832447)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újpesten, 10 emeletes, liftes társasház II. emeletén eladó egy 71 nm-es, 2+1 félszobás + hallos, jó állapotú panellakás erkélly...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (32431794)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes lakás napfényes, tágas szobákkal Budaörsön kínálunk megvételre a tulajdonos kizárólagos megbízásából egy barátságos,...
69 990 000 HUF
1 399 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (56958387)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi lakás kilátással a Dísz térre napfényes, 2 erkélyes otthon! Megvételre kínálok egy 53 m²-es, IV. emeleti lakást, abs...
33 000 000 HUF
622 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (88442948)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62491754)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó, ak...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (83775334)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (19597432)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal