Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45547887)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fiatal felnőttek figyelmébe ajánljuk ezt a kiváló lehetőséget, amely Miskolc dinamikusan fejlődő Győri kapu városrészében talál...
27 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (31499497)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten, Albertfalván, a Fehérvári úton kínálunk megvételre egy 53 nm (a valóságban 56 nm), 3. emeleti, 1+2 félszobás, jó el...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74492342)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Közkedvelt XIII. kerületben, 2011-Ben Épült Társasházban Erkélyes, Világos Lakás Eladó! Teremgarázshely Vásárolható Az Inga...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24439882)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy kis garzon lakást Terézvárosban! Az ingatlan pár perc sétára található az Andrássy úttól és a Kodály körö...
33 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (55252528)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetelt, 10 emeletes panelház 9. emeletén kínálunk megvételre egy 1+2 szobás, felújított, szép állapotú lakást. Az ingatlan...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (75736831)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy 69 nm-es, 2+2 félszobás lakás Újpalota egyik legkedveltebb részén! A tízemeletes társasház legfelső szin...
76 900 000 HUF
1 114 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (82743233)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen, magas minőségben felújított lakás a Soproni Horváth József utcában! Eladásra kínálunk egy 53 m²-es, 2 szo...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52439454)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében, a Jerikó utcán kínálunk eladásra egy 89 m²-es, földszinti, erkélyes panellakást. Az ingatlan j...
77 000 000 HUF
865 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (43948533)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos lakás eladó Debrecenben – kiváló befektetés! Debrecen közkedvelt részén, az Ótemető utcában, az egyetemek közelében e...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (69374226)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka vételi lehetőség Pécs történelmi belvárosában. Pécs belvárosában, a Szent István tér közvetlen szomszédságában, frissen ...
39 900 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (23471337)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában eladó egy 40 m²-es, fekvő galériával kialakított, felújított, klimatizált, teljesen bútoro...
61 200 000 HUF
1 530 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64354448)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban, a Visegrádi utcában eladó egy 35 m²-es, fekvő galériával kialakított, felújított, klimatizált, teljesen bútoro...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (97429748)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vácon eladó egy 57 m²-es, 2, 5 szobás, téglaépítésű lakás nyugodt környezetben. Az ingatlan egy 2. emeleti, rendezett társasház...
62 800 000 HUF
1 101 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi egyéb lakás hirdetés (19673429)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, Budakeszi frekventált részén, egy 37 nm-es új építésű garzonlakás. A lakást Budakeszi egyik legszebb, legkeresettebb z...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi egyéb lakás hirdetés (64795953)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dorogon, újépítésű, modern kialakítású 47 m2 + 11 m2 teraszos földszinti, társasházi lakás családiházas környezetben. a l...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb lakás hirdetés (42395953)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson a Lombos utcában egy zárt lakóparkban megvételre kínálok egy téglaépítésű társasház 1. emeletén található 6...
65 900 000 HUF
1 098 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (64899256)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mosonmagyaróváron a Mosoni Dunától és a Városközponttól kb. 5 Perc sétára lévő remek adottságokkal rendelkező 61 nm-es, 1. emel...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42357742)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Kivételes belvárosi lehetőséget keresők, befektetők figyelem! ! Egymás mellett eladó 3 teljes körűen felújított ingatlan a 6....
79 000 000 HUF
652 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23557392)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 47 m² összterületű, 14 m² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. A lakás főbb jel...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93493244)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető 2 szobás lakás eladó a Teleki László tér közelében! Megvételre kínálunk egy 49 m²-es, praktiku...
66 000 000 HUF
1 346 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal