Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (26285344)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten, Széchenyiváros egyik legkedveltebb részén, a Szimferopol téren egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 m²-es...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (95735375)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93299765)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Petőfivárosban a Vízöntő utcában egy 126 m2 nappali + 3 szobás félszuterénes lakás kis kerttel, kocsibeállóval. Ez az ing...
46 000 000 HUF
365 079 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44998397)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Kecskemét közkedvelt részén, a Széchenyivárosban! Az Írinyi utcában kínálok megvételre egy 52 m², 2. 5 Szobás, erké...
51 500 000 HUF
990 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (72336518)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42958481)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú lak...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (84844867)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as felújítás! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében me...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25467189)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ál...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83819759)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, VacsiközbenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegáns utcájában kínálunk me...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75147444)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szintHatalmas nappali a társasá...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75353948)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75374483)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94392453)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74447763)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 77 m²-es, tágas lakás egy 10 emeletes társasház 5. emeletén. Az épületben lift található, a fűtés távfűté...
62 500 000 HUF
811 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43352677)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (47897558)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden, a Csongrádi sugárúton felújított lakás eladó! Szeged egyik kedvelt részén, a Csongrádi sgt. -On kínálok megvételre e...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93652924)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs- Egyetemváros Mecsekoldalhoz közelebbi, csendes részén eladó egy frissen és teljeskörűen felújított, 3/3. emeleti, amerika...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79874537)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² er...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (64253932)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosban, Szombathely egyik legszebb utcájában a Szily János utcában vált eladóvá ez a 2 szobás lakás! A műemlék jellegű é...
43 900 000 HUF
895 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (82691559)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1