Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37973974)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét frekventált részén, rendezett zárt udvarban, három lakásos társasház 1. emeletén, eladó egy 2 szobás, 68 nm-es, egyed...
49 900 000 HUF
733 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (94374473)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lajosmizse, központi részén eladó egy 59 nm teljeskörűen felújított magasföldszinti, tégla lakás. a felújítás során kicserélésr...
47 500 000 HUF
805 084 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78945377)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, eladó egy 57 nm, tégla építésű, teljeskörűen felújított lakás. a Klímával felszerelt, erkélyes és 8 nm tárolóval r...
54 990 000 HUF
964 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43489433)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 36 nm-es, 1 szoba panorámás lakás a 4. emeleten! A lakás egy szigetelt ház 4. emele...
47 900 000 HUF
1 330 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27473523)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Pók utcai lakótelepen eladó egy 27 négyzetméteres garzonlakás! A lakás egy 4 emeletes társasház első emeletén található. ...
50 500 000 HUF
1 870 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (43443473)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentendrén eladó egy földszintes TÉGLALAKÁS! KÖRNYEZET, ELHELYEZKEDÉS A lakás Szentendre csendes, nyugodt részén található,...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53463633)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, a Nép-sziget közelében, karbantartott társasházban eladó egy i. emeleti, 26 nm-es, 1 szobás, jó állapotú téglalakás, ...
40 900 000 HUF
1 573 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43288225)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, hangulatos, azonnal költözhető galériás lakás várja új tulajdonosát a VII. kerület kedvelt részén, az István utcába...
41 900 000 HUF
1 676 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi tégla lakás hirdetés (89647186)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
A közkedvelt Kincsem park közelében elhelyezkedő 6 lakásos társasház egyik belső kétszintes polgári stílusú 90 nm-es lakása ela...
47 900 000 HUF
532 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (48657597)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy sorházi lakást Kisvác kedvelt részén! Az ingatlan praktikus elrendezésű, tágas előszobával, külön konyh...
41 000 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (89132784)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, az Árpád üzletház közelében, kiváló közlekedés mellett, szigetelt, liftes társasház III. emeletén eladó egy 35 nm-es,...
56 900 000 HUF
1 625 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (84966244)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás lakás szigetelt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében eladásra kínálunk egy jó állapotú 64nm-es 3 szobás lakást, kőb...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (37533433)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Hatvanban Heves Vármegyében egy 84 nm -es vegyes falazatú teljeskörű felújítás alatt álló ingatlan, melynek telekterülete...
65 000 000 HUF
773 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (47744935)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Hatvanban Heves Vármegyében egy 75 nm-es vegyes falazatú teljeskörű felújítás alatt álló ingatlan, melynek telekterülete ...
52 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (92326982)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szegeden, a Retek utcában eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, 3. emeleti, klimatizált panellakás. Az ingatlan panelprogramban részt v...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (45953399)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, felújított lakás pápán! Pápán, a város kedvelt övezetében kínálok megvételre egy 54 m2-es, modern, felújítot...
40 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (33114352)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, felújitott lakás pápán a kilián lakótelepen! Pápán a Kilián lakótelepen kínálok megvételre egy 53 m2-es, mod...
44 750 000 HUF
844 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45393444)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (62864263)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Siófokon, a Cadet Házban! Tökéletes lehetőség, hogy a Balaton partján éljen vagy nyaraljon! Az eladó 41 nm-es lak...
69 000 000 HUF
1 682 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (89434436)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal