Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97944357)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XX. Ker. Erzsébetfalva, központi részén a városközponthoz pár perc sétára, kínálunk eladásra egy udvari bejáratos, első emeleti...
60 000 000 HUF
769 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93653351)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Stadionoktól 1 megállóra, kiváló infrastrukturális környezetben kínálunk megvételre egy csendes belső udvarra néző 44 nm-e...
49 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31746524)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők Figyelem! Kivételes lehetőség Budapest szívében, a Szent István Bazilika közvetlen közelében! V. kerület kiemelt ...
79 900 000 HUF
2 048 717 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (31958273)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 1+2 félszobás lakás Budapest 19. kerületében, közel az Üllői úthoz. a környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: a...
65 200 000 HUF
1 253 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (12975948)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón, Szilvásban, a kék tízemeletes 3. emeletén, felújított, 3 szobás lakás eladó. A ház szigetelt, a lépcsőház rendezett. ...
35 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96675799)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Hímesben, 1. emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, tégla építésű zárt udvaros társasházban garázzsal együtt eladó! a...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (14547763)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán, Vasvári Pál utcában, 1+2 szobás, 65 nm-es lakás panel építésű társasház 3. emeletén eladó! A lakás jellemzői: ...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24869156)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár:34, 9 M Ft  TEL: 20 9 268-433  Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú l...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96673392)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros Vasvári Pál utcán, téglaépítésű szigetelt társasházban, 57 nm-es, 2 szobás, külön fürdő és wc, járólap és ...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38923799)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán, 54 nm-es, 2 külön nyíló szobás, külön fürdő és wc, pvc és parketta burkolattal, mért távhő fűtéssel, m...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33958293)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Kosbor utcán, szépen felújított 61/74 nm-es, 2 szoba + nappali, külön fürdő és wc, gardróbbal, járólap és laminált ...
66 500 000 HUF
898 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi tégla lakás hirdetés (79229524)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Esztergomban 46 nm-es, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan felújított, a gépesített konyhabútor idén került beépítésre. A zár...
44 900 000 HUF
976 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48669854)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fényesudvar 1. Szám alatti, panelprogramos lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan per és teher mentes, azonnal költözhető! ...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (67573297)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dobozi utcán lévő 3. emeleti liftes társasházban lévő szépen felújított társasházi lakás keresi új tulajdonosát. Ajánlom befe...
63 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói tégla lakás hirdetés (18636655)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Makón egy első emeleti, tégla építésű 53m2-es, erkélyes, felújított lakás. Az ingatlan a váro...
46 000 000 HUF
867 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45672654)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán Örökösföldön, dupla liftes panel társasházban, keleti tájolású, 7. emeleti, nappali+2 külön szobás, szépen felújít...
48 500 000 HUF
795 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (65323133)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36 nm-es, jó elosztású lakás Miskolc – Éder György utcában. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik saját íz...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (76344478)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, jól alakítható lakás eladó kiváló közlekedéssel. Zugló közkedvelt részén, a Horvát Boldizsár utcában kínálja megvéte...
54 990 000 HUF
981 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi egyéb lakás hirdetés (36893639)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunai panoráma, nyugalom és Visegrád varázsa egyetlen otthonban! Eladó Visegrádon egy 53 nm-es, nappali + 1 szobás lakás, 12 ...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (66242257)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy kifinomult otthon Miskolc belvárosában – ahol a csend, a fény és az ízlés luxusa találkozik Miskolc egyik legkedveltebb rés...
69 990 000 HUF
833 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal