Eladó lakás 80 millióig (25034 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 034 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84479363)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 7. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti, 33nm-es, 5. emeleti, felújított, azonnal kö...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45545857)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75494513)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42795937)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** Eladó Budapest VIII. kerület, Nagykör...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37333743)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy 50m2-es, első emeleti, 2 szobás lakást Budapest III. kerületében, Békásmegyeren a Lukács György utcában....
60 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37636234)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Ligetvárosi részen, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapot...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63397431)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, I...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34641969)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokáció, eladó lakás a vörösmarty UTCÁBAN! FIX 3%-os lakáshitelre is MEGVEHETŐ! Budapest VII. kerületének Erzsébetvár...
74 900 000 HUF
1 188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (85223463)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Fény, zöld és városi dinamika egy helyen - József Attila lakótelep*** Otthon Start Programnak megfelelő lakás! Eladó a Józ...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (27358923)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Gyönyörűen felújított, panelprogramos házban eladó 4. emeleti, nyugati fekvésű, 1+2 félszobás - külön bejáratúak - 56 nm-es, Du...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59775338)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, 3 szobás lakás eladó a II. János pál Pápa térnél - tágas családi otthon vagy kiváló BEFEKTETÉS! *** VIII. kerüle...
77 900 000 HUF
1 236 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67334244)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** *** Fiatal párok, egyetemisták figyele...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (73583579)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 3 szobás lakás Pesterzsébeten, csendes környezetben. Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részén ...
74 900 000 HUF
1 085 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (34275575)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg egyik kedvelt, csendes részén, a Landorhegyi városrészben kínálunk megvételre egy 54 m2-es, 2 szobás, erkélyes, té...
33 500 000 HUF
620 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (73585965)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos lakás Nagykanizsa belvárosában - erkélyes, prémium műszaki tartalommal! Eladásra kínálunk egy kiváló...
79 990 000 HUF
1 012 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (76735666)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
Tágas, napfényes, 100 m2-es belvárosi lakás dupla fürdővel - nagycsaládosoknak vagy befektetésnek is kiváló lehetőség Zalaeger...
74 500 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73334725)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszegen, liftes társasházban kínálunk eladásra egy 58 nm-es, felújított, erkélyes lakást Az ingatlan az elmúlt hónapok ...
53 000 000 HUF
913 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (54649448)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, modern lakás Zalaegerszeg belvárosában 2019-ben átadott liftes társasházban Modern otthon a belváros szívében, ahol...
78 500 000 HUF
1 154 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63945459)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (64374336)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal