Eladó lakás 80 millióig (25087 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 087 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (39498466)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosának szívében, mindenhez közel, gyalogosan is könnyen elérhető környezetben eladó egy tágas, 69 nm-es, erké...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79336982)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza kedvelt, jól megközelíthető városrészén, a Stadion és az Egyetem szomszédságában kínálunk megvételre egy szép állap...
71 900 000 HUF
741 237 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (35927497)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa, Attila utcában kínálom megvételre a 43 n2-es 1, 5 szobás francia erkélyes felújítandó lakást, amely csendes, rende...
21 900 000 HUF
509 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72796734)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza közkedvelt Malomkert városrészében eladó egy 72 négyzetméteres, tágas, kétszobás, nappalis lakás liftes társasház n...
59 000 000 HUF
819 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44172594)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 61 m²-es, 2+1 szobás, jó állapotú lakást, közvetlen ...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (39743514)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Fedezze fel új otthonát Veszprém szívében, ahol a modern életstílus és a kényelmes elhelyezkedés találkozik! Az eladó lakás a H...
62 700 000 HUF
979 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (26667394)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, a Kosbor utcában kínálunk megvételre egy 55 nm-es, jó elosztású lakást, amely egy liftes, négyemele...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47795323)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Hadak útján kínálunk megvételre egy 15. emeleti, beépített loggiás, rend...
58 000 000 HUF
1 870 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (58327496)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Hímes városrészben eladó egy 58 nm-es, két szobás tégla lakás egy mindössze kilenc lakásos társasházban. Az ing...
52 900 000 HUF
912 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75831314)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örökösföld kedvelt, csendes részén, egy négyemeletes, panel falazatú társasház 2. emeletén kínálok eladásra egy 53 m²-es, telje...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24859399)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Nádorváros dinamikusan fejlődő környezetében kínálunk megvételre egy új építésű, 15 la...
38 584 000 HUF
1 330 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (58472458)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepelen eladó egy jó állapotú panellakás tulajdonostól. Csendes, nyugodt környékű, panorámás mindkét oldalról. Légkondival fe...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (45348378)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely Belvárosában, a Gyöngyös-patak partján ajánlom a polgári stílust kedvelők figyelmébe ezt a felújított, 2. emeleti, ...
45 000 000 HUF
671 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (62357674)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tata szívében, a legjobb lokációval és a leggyönyörűbb panorámával, újabb építésű szigetelt 75nm+nagy erkélyes, igényesen átala...
75 900 000 HUF
1 012 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29886397)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
„Formáld saját otthonod – kezdj Észak-Kiliánban! ” „Befektetés, ami rád vár – alakítsd ízlésed szerint! ” Eladó felújítandó tég...
18 900 000 HUF
510 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (46633733)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Tatabányán, Óváros egy nyugodt rendezett környezetű részén lévő földszinti, polgári lakás, amely hivatalosan 86 m2-es, de...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35553637)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza közkedvelt részén, a Stadion utcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es 2 szobás külsőleg szigetelt, téglaépítésű tár...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (13427963)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a 44 nm-es, két szobás, saját kis kertrésszel és zárható tárolóval rendelkező, csendes lakás. a kertrészben lehetőség ...
51 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (44739723)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győr-Szigetben, a belvároshoz, a Rába Quelle Gyógy-, Termál- és Élményfürdőhöz, az Egyetemhez közel, eladó ez a 84 nm lakóterű,...
79 990 000 HUF
952 261 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43356664)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, bútorozott - gépesített, azonnal kiadható lakás, a városliget szomszédságában! a világszínvonalon megújult Városlig...
47 500 000 HUF
2 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal