Eladó lakás 80 millióig (25034 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 034 db
Eladó Váci panel lakás hirdetés (64674624)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik legjobb elhelyezkedésű lakása –panorámás kilátással! Eladó Vácon, a Költő utcában egy 55 m²-es, 4. emeleti, erkélye...
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (38464393)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Belvárosi, erkélyes lakás pápán – azonnali hozammal! ? ? ? ? BÉRLŐVEL együtt is eladó // kizárólag a jadran ingatlaniroda KÍNÁ...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (41974484)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikus méret, alacsony fenntartás, jó elhelyezkedés, biztos kiadhatóság. Tatabányán, a Gál lakótelepen – ráadásul a Spar k...
28 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (34523458)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha fontos számodra a nyugalom, de nem szeretnél lemondani a belváros közelségéről sem, akkor ez a lakás könnyen levesz a lábadr...
45 900 000 HUF
728 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (38494235)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van egy hely Tatán, ahol a lakások nem igazán „forognak”. Nem azért, mert ne lenne rájuk kereslet – hanem mert aki egyszer ide ...
65 000 000 HUF
1 015 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (48832399)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szolnok belvárosában közel a Tisza parthoz és a Kossuth térhez kínálunk eladásra egy 1 emeleti, 120 nm-es, polgári típusú, nagy...
76 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (42797837)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag a teller ingatlanközvetítő IRODÁNÁL! A teller Ingatlanközvetítő iroda eladásra kínál Kaposváron a Kanizsai utcában ...
32 900 000 HUF
889 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (28339948)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonlellén ikerház eladó, VÍZKÖZELBEN! Balaton: kb. 400 M Balatonlelle csendes, mellékutcájában kínálunk megvételre egy ut...
45 900 000 HUF
559 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (38627586)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha szeretne egy szeletet Szeged történelméből, de nem akar lemondani a 21. Századi kényelemről akkor figyelmébe ajánlom ezt a D...
72 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38533584)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában tágas, világos 73 nm-es, 3 szobás erkélyes lakás eladó.  A lakás egy liftes társasház negyedik emelet...
72 000 000 HUF
986 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93349973)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten Belvárosában eladó földszinti 2 szobás 53 nm-es kellemes lakás200 nm-es saját kertrésszel kultúrált társasházban pa...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49783654)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét belvárosának egyik legkedveltebb pontján, a Sétatér utcában egy fiatalabb építésű társasházban, III. emeleti, 8...
79 990 000 HUF
963 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (36348477)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajánlom ezt a nagyon kedvező rezsiköltségű panellakást családosoknak és idősebbeknek egyaránt, mert személyes tapasztalataimból...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (78535788)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, hőszivattyús, 2 szobás, amerikai konyhás, nappalis,...
60 900 000 HUF
1 416 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (44464445)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, hőszivattyús, 1 szobás, amerikai konyhás, nappalis,...
50 730 000 HUF
1 492 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (23916392)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, hőszivattyús, erkélyes, 1 szobás, amerikai konyhás,...
53 380 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (99429673)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Zuglóban (Budapest XIV. kerület) a Füredi lakótelepen egy világos, délnyugati tájolású, remek elosztású, 3 szobás, erkély...
79 500 000 HUF
1 169 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (78373735)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Győr Adyvárosban 53 m2-es felújított panel lakás. Négyemeletes épület, 3. emeleti erkély nélküli 2 szoba hallos lakás. ...
54 900 000 HUF
1 035 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (42739444)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Damjanich lakóparkban 61 nm-es, 2 szoba-konyha-nappalis, liftes, akadálymentesített, erkélyes fiatalos lakás ela...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94634819)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan a 13. kerület határában található frekventált mégis csendes helyen. Az udvarra néző ablakok garantálják az otthon n...
64 800 000 HUF
1 620 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal