Eladó lakás 80 millióig (25020 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 020 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32297347)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rózsadombon a Fagyöngy utcában eladó, egy 4/4. emeleti, 2 szobás, erkélyes panellakás. Az ingatlan 52 nm alapterületű, K-Ny-i t...
46 000 000 HUF
884 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (62439296)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Szombathely belvárosában egy első emeleti, felújított, belső kétszintes, 75 nm-es lakás! A társasház a sétáló utcában a...
58 900 000 HUF
785 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (73437537)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oladi lakótelepen vált eladóvá egy két szintes 3 szobás szép állapotú lakás. a 2004-ben épült társasház zárószintjén lévő lakás...
57 900 000 HUF
965 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (83423774)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szombathelyen, a stromfeldi városrészen eladó ez a 2. emeleti, felújított, háromszobás, erkélyes lakás! Szombathely kedvelt rés...
63 500 000 HUF
1 024 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (78843912)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegye Kiskunfélegyháza a Petőfi Lakótelepen eladó 62 m2-es, erkélyes felújított panel lakás. Az 5 szintes társas...
36 499 000 HUF
588 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74757458)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén eladó egy 25 nm-es, földszinti, udvari elhelyezkedésű öröklakás, amely k...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (65685487)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás egy világörökségi részen eladó! Otthon Start Programra megfelelő ingatlan! Wekerletelep egyedi szférájában...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (27626244)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Budapest x. kerületében felújított műszaki tartalommal Budapest x. kerületében, az Állomás utcában kínálu...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93434774)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a 18. kerület Bókay-telepen, 4 emeletes tégla társasház első emeletén eladóvá vált egy 47 nm alapterületű 2 szobás +...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (38352423)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ga...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67954335)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes lakás a Hunyadivárosban Kecskemét egyik legélhetőbb városrészében, a Hunyadivárosban kínálunk eladásra eg...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49879267)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! a lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társas...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15124883)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! A lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társ...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (37173348)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Gyula Galbácskert részén egy 69 nm-es lakás, melyhez saját udvarrész tartozik. a lakás egy társasház földszintjén találha...
44 700 000 HUF
647 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (59333633)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves vármegye, Gyöngyös központhoz közeli részén a domb aljában kínálok eladásra egy a 70-es években téglából épült, 71 m2, 2+...
44 900 000 HUF
632 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (32481631)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Eger városában eladásra kínálok egy jó állapotú, 52 m2-es, erkélyes lakást, amely elhelyezkedésének és praktiku...
37 000 000 HUF
711 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (82939557)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Eger Felsőváros városrészében, az Északi lakótelepen, egy téglaé...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (37245998)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
44 900 000 HUF
632 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (95797273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr egyik kedvelt és jól ellátott városrészében, Marcalváros I-en, az Ikva utcában kínálok eladásra egy 49 m2-es panellakást e...
46 900 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (35845435)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykőrösi 80 nm-es polgári lakás saját udvarral és pincével eladó Pest vármegye területén, Nagykőrös központjában eladó egy ve...
50 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal