Eladó lakás 80 millióig (25024 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 024 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63167498)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57934315)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82546743)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó nagypolgári lakás eladó – VI. kerület, Vörösmarty utca Budapest szívében, kiváló lokációban eladó egy 57 m²-es, el...
70 900 000 HUF
1 243 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24714525)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított lakás a VII. kerület szívében, a Rejtő Jenő utcában Budapest VII. kerületében, a közkedvelt Rejtő Jenő utcába...
59 200 000 HUF
1 557 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77126998)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A x. kerület központjában, mégis csendes utcában kínálunk eladásra egy 78 nm-es, felújítandó állapotú, 2. emeleti, napfényes, k...
69 000 000 HUF
884 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (87229179)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szép állapotú, erkélyes lakás garázzsal eladó Mosonmagyaróváron Mosonmagyaróváron kínálunk megvételre egy jó állapotú,  első e...
62 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (49368242)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathely belvárosában a Sorok utcában egy 2015-ben épített 41 nm-es, földszinti lakás. Szép állapotú Azonnal k öltözhető Akár bútorozottan Saját fedett parkoló Alacsony rezsi Érd. : Béry Attila Ingatlan értékbecslő Irodavezető 30/937-0429
48 000 000 HUF
1 170 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94792587)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecenben, az egyetem szomszédságában a Nagyerdőn a Poroszlay úton 68 nm-es tégla építésű, felújított, földszinti 3 szobás la...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88239274)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 63 m²-es, 3 szobás, erkélyes, felújított panellakás Pécs-Kertvárosban – 54 millió Ft 3 szobás, kiváló elosztású, erkélyes...
54 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (29449132)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 74 nm, 3 szobás lakás a Szántó körúton.
55 000 000 HUF
743 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (45433634)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotban lévő 54 m2-es 2 emeleti lakás. Külön wc és külön fürdőszobával. Az ingatlanjoz tartozik még egy 5 m2-es saját önálló zárható tároló is.
35 950 000 HUF
665 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (69574675)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg-Neszele városrészben eladó egy 2 szobás felújított, erkélyes 55 nm-es lakás. A Kelet-Dél-Nyugati fekvésű ingatlan...
45 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37594934)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros Continental Aréna vonzásában eladóvá vált egy 69 nm-es, erkélyes, 2 szoba + nappalis, külön fürdő és wc, s...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (47679534)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belváros Vasvári Pál utcán eladó, 65 m²-es, felújított, 2 + 1 szobás, négyemeletes társasház 3. emeleténAz ingatlan...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32369428)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros közeli, világos lakás Nyíregyházán – kiváló elhelyezkedéssel! Nyíregyháza közkedvelt részén, a körúton belül, a Vasvá...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (64517937)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprémben az Egyetemvárosban, 4 emeletes társasházi épületben, földszinti, 54 m2-es, két szobás, felújított tégla lakás eladó...
59 500 000 HUF
1 101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32976956)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Keresed az ideális lakást, ahol otthon érezheted magad? Akkor itt a lehetőség, hogy a tied legyen egy kiváló állapotú, frissen...
52 900 000 HUF
1 058 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (26772845)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a