Eladó lakás 80 millióig (25044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 044 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (62355235)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programban ...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (63945418)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított 2 szobás panellakás a Pozsonyi lakótelepen (iv. Ker. )Főbb adatok:Cím: IV. Ker. , Pozsonyi lakótelepE...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (53268236)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos 2 szobás lakás, parkos környezetben, kiváló közlekedéssel a XV. kerületben! a Nyírpalota úton egy 10 emeletes, liftes t...
66 900 000 HUF
1 262 264 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34125258)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőségEladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos, j...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85134416)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, a Görgey Artúr útnál egy 63 nm-es, 1+2 félszobás téglalakás. Az ingatlan egy 2005-ben épült két...
79 990 000 HUF
1 269 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (65476383)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! Budapest IV. kerületében, jól megközelíthető, kedvelt része...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (45374415)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár alatt! Azonnal költözhető családi otthon Dunakeszi alagligetben ne maradjon le róla! 83, 9 M Ft. Dunakeszi egyik legkeresett...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44576434)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nappali + hálós lakás a XV. kerületben, a Pólus Center közelében tárolóvalBudapest XV. kerületében, a Pólus Center közelében ta...
66 000 000 HUF
1 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98994958)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37597252)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22447223)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67373733)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Jell...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (45937379)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54835427)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (69351826)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség 2 az 1-ben lakás! Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított ...
63 000 000 HUF
887 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48947743)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhet...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (96898194)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89722944)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, ...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (46535573)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykőrösön eladó 60 m²-es, erkélyes lakás saját kertkapcsolattal! Nagykőrös csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (33458427)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Friss, világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körútonSzázhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton k...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal