Eladó lakás 80 millióig (25044 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 044 db
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (25599747)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy kiváló elhelyzkedésű, cirkós, erkélyes felújított 57 m2-es lakást. A lakást kb. 10...
33 500 000 HUF
587 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (36963335)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlányon eladó egy 53 nm-es földszinti két szoba + hallos lakás! CSERE lehetőség 1- 1, 5 szobás lakásra érték EGYEZTETÉSSEL...
28 000 000 HUF
528 301 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (43279577)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A CasaNetwork Cegléd eladásra kínál egy modernizálás alatt álló  51 nm-es lakást osztatlan közös tulajdonban id: 174602243 Ceg...
25 000 000 HUF
490 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (23324247)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Íme egy igazán innovatív termék a lakáspiacon! ! ! Költözzön vagy fektessen be Komárom központjában, összesen 121 lakásos, eg...
21 714 000 HUF
658 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (69762926)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 708 750 HUF
834 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (57754525)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 484 000 HUF
812 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (64344725)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 990 000 HUF
757 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (33824953)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
41 708 000 HUF
834 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (83397494)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 895 000 HUF
747 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (42336237)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 127 700 HUF
794 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (37494814)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új építésű családi otthont, vagy biztosan kiadható, magas hozamú befektetési ingatlant keresők figyelmébe! Kiváló lokációban,...
79 695 000 HUF
1 532 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (74933239)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sima földszint, számtalan lehetőség! – Eladó lakás Tatabányán a Mártírok útján! A Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínálja Tata...
31 900 000 HUF
839 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (44374678)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség: 36 m²-es, erkélyes lakás – Alakítsd a saját ízlésedre! Eladó egy remek adottságú, 36 négyzetmét...
27 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (31798682)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla lakás Komáromban, a Klapka György úton. Komárom kedvelt részén eladó egy 1. emeleti, 57 m²-es, tégla építésű laká...
40 900 000 HUF
717 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi tégla lakás hirdetés (83447836)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű apartman saját célra, vagy befektetésre eladó Pécs vonzáskörzetében, gyönyörű zöld környezetben, Orfűn. Kiváló lok...
55 200 000 HUF
1 346 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi tégla lakás hirdetés (54944375)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 900 000 HUF
1 144 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42884234)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Xviii. - XIX. kerület határán kínálok megvételre egy 42 nm-es, két szobás, földszinti, kertkapcsolatos, jó állapotú tehermentes...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (32221541)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosához közel egy 38 nm-es, 1 szobás, földszinti, tégla építésű lakás, amit saját izlésére újíthat fel. ...
27 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21943938)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerületben Angyalföldön a Mór utcában kiváló közlekedés mellett, világos 29 m2-es, de a valóságban 29, 5 m2-es egy szobás...
45 900 000 HUF
1 582 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (43744372)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos lakások, üzletek és iroda eladók Dunaharaszti közepén – 2026 októberi átadással! Dunaharaszti központ...
75 700 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal