Eladó lakás 80 millióig (25049 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 049 db
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (73367843)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Hévíz zöldövezeti, (történelmi Egregy városrész) kedvelt utcájában Hévíz egyik legkedveltebb, csöndes utcájában,...
79 600 000 HUF
904 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (55533849)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposváron, a Béke utcában eladó egy 68 m²-es, 3 szobás, erkélyes, folyamatosan karbantartott 2 klímával újonan felszerelt pane...
45 000 000 HUF
661 764 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71264714)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó lakás a Dohány utcai Zsinagóga szomszédságában Airbnb engedéllyel rendelkezik.
59 000 000 HUF
2 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (69448774)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
V. kerületben kínálunk megvételre egy 38nm-es, 2 külön szobás lakást. Az ingatlan felújított, első lakásnak vagy befektetésnek tökéletes. I. Ár: 82, 9 M
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47245799)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Víg utca egyik rendezett részén eladó egy frissen felújított, újszerű állapotú lakás. Az ingatlan a ház 3...
64 900 000 HUF
1 908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53494334)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kelenföldön, a XI. kerületben, csendes, zöldövezetben eladó egy 41 m²-es, 2 szobás, felújított lakás. Az ingatlan egy öt laká...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84348328)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest szívében, nagy belmagasságú, felújítandó lakás – rengeteg lehetőséggel! Eladó a VII. kerület kedvelt részén, az Akác...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34189397)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erzsébet körút közepén eladó 43 nm es lakás mely a legforgalmasabb helyén van mégis csendes gyönyörű ház belső udvarán helyezke...
62 000 000 HUF
1 631 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53612929)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületben, az Izabella utcában kínálunk megvételre egy amerikai konyhás nappali + 2 hálós lakást. Az egyik szoba galériázo...
74 900 000 HUF
1 783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21447737)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljesen felújított, 54 m²-es, kiváló elrendezésű lakás ELADÓ! Eladó egy frissen felújított, kiváló állapotú, 54 m² alapterül...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74275359)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szinyei Merse utcában eladó egy 37 nm-es, 1. 5 Szobás, 1, emeleti, jó állapotú, világos, gáz konvektor fűtésű, klímás lakás. Zö...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43739947)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű lakás eladó a Tömő utcában, a Corvin Negyedtől mindössze 1 perc sétára, az Innovációs Centerrel szemben. ...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75325267)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, jó helyen eladó. Budapesten, a IX. kerületben, a Bokréta utcában kínálunk egy átlagos állapotú ingatlan. a lakás egy...
63 900 000 HUF
1 936 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49773219)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mindenhez közel a belvárosban a Víg utca utcában, a VII. kerület külső részén kínálunk megvételre egy gyönyörű, új építésű inga...
36 179 000 HUF
1 339 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (97475224)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok egy, 90 m²-es, nappali + 3 szobás, első emeleti lakás Mosonmagyaróváron, Báger tóra néző panorámával, 31 m² ...
63 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (89415115)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a belváros kapujában, új építésű 15 lakásos, modern társasházunk kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik pr...
66 300 000 HUF
1 473 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (25723379)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc Komlóstetőn, 4 emeletes panel épületben 51 nm-es, magasföldszinti, egyedi fűtés miatt alacsony rezsivel rendelkező, 2 s...
32 900 000 HUF
645 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai egyéb lakás hirdetés (23937144)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, alacsony fenntartású lakás eladó Piliscsabán, Fényesligeten! Kizárólag irodánk kínálatában eladó Piliscsaba egyik...
57 700 000 HUF
1 068 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (49517953)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vajon milyen otthon újulhat meg, ott ahol minden eddig csak a régi panelről szólt? Mi az a lehetőség, egyediség, ami létrejöhet...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (92674337)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békéscsaba belvárosában, Bartók b. Út csendes részén, a Százszorszép ovi mellett eladó 59 nm-es, 2. emeleti 4 oldalról körbefűt...
29 800 000 HUF
505 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal