Eladó lakás 80 millióig (25040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 040 db
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (83526594)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok Ezüstparton, Közvetlen Vízparti, Erkélyes, Panorámás Társasházi Lakások! A Balla Ingatlan siófoki irodája öt emeletes ...
79 228 250 HUF
1 685 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai tégla lakás hirdetés (45544453)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ne Maradjon Le! - a projekt utolsó szabad lakása még Eladó! Építési stop miatt az utolsó lakások egyike, abban pedig egyedülá...
59 300 000 HUF
1 162 745 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33177542)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kispest, Önkormányzat közeli 1+2 félszobás panellakás eladó! Eladásra kínálunk Kispest központi részén egy 53 nm-es, 2. emele...
63 500 000 HUF
1 198 113 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64975753)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
IV. kerület Deák Ferenc utcában panelprogramos liftes ház 5. emeletén egy 53 m2-es 1+2 fél szobás erkélyes lakás eladó, kiválóa...
61 900 000 HUF
1 167 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (76945394)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XVI. kerület Zsemlékes úton, 3 szintes, jó állapotú iroda/társasház földszintjén eladó egy irodának vagy lakásnak is tökéletese...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (68477866)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Igényesen, teljeskörűen felújított 49 m²-es tégla lakás eladó Eladó a Győri kapu kedvelt részén, egy 49 m²-es, első emeleti, t...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (58742499)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakás, saját kerttel sopronban, a lővérekben – EGEREDI-DOMB  Sopron erdős, dombvidéki városrészének, a Lővérek délke...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22379992)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közepes állapotú Jó elrendezésű lépcsőházból nyíló lakás. NAPFÉNYES, erkélyes lakás a nagyvárad térrel szemben – remek befekt...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (73367843)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Hévíz zöldövezeti, (történelmi Egregy városrész) kedvelt utcájában Hévíz egyik legkedveltebb, csöndes utcájában,...
79 600 000 HUF
904 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (55533849)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposváron, a Béke utcában eladó egy 68 m²-es, 3 szobás, erkélyes, folyamatosan karbantartott 2 klímával újonan felszerelt pane...
45 000 000 HUF
661 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71264714)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó lakás a Dohány utcai Zsinagóga szomszédságában Airbnb engedéllyel rendelkezik.
59 000 000 HUF
2 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (69448774)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
V. kerületben kínálunk megvételre egy 38nm-es, 2 külön szobás lakást. Az ingatlan felújított, első lakásnak vagy befektetésnek tökéletes. I. Ár: 82, 9 M
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47245799)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Víg utca egyik rendezett részén eladó egy frissen felújított, újszerű állapotú lakás. Az ingatlan a ház 3...
64 900 000 HUF
1 908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53494334)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kelenföldön, a XI. kerületben, csendes, zöldövezetben eladó egy 41 m²-es, 2 szobás, felújított lakás. Az ingatlan egy öt laká...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84348328)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest szívében, nagy belmagasságú, felújítandó lakás – rengeteg lehetőséggel! Eladó a VII. kerület kedvelt részén, az Akác...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34189397)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erzsébet körút közepén eladó 43 nm es lakás mely a legforgalmasabb helyén van mégis csendes gyönyörű ház belső udvarán helyezke...
62 000 000 HUF
1 631 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53612929)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületben, az Izabella utcában kínálunk megvételre egy amerikai konyhás nappali + 2 hálós lakást. Az egyik szoba galériázo...
74 900 000 HUF
1 783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21447737)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljesen felújított, 54 m²-es, kiváló elrendezésű lakás ELADÓ! Eladó egy frissen felújított, kiváló állapotú, 54 m² alapterül...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74275359)
18 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szinyei Merse utcában eladó egy 37 nm-es, 1. 5 Szobás, 1, emeleti, jó állapotú, világos, gáz konvektor fűtésű, klímás lakás. Zö...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43739947)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű lakás eladó a Tömő utcában, a Corvin Negyedtől mindössze 1 perc sétára, az Innovációs Centerrel szemben. ...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal