Eladó lakás 80 millióig (25020 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 020 db
Eladó Dorogi panel lakás hirdetés (24549297)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó központi elhelyezkedésű lakás Dorogon! Eladó egy 49 négyzetméteres, kétszobás panel lakás Komárom-Esztergom megyében, Dor...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (72564613)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nyergesújfalui lakás GARÁZZSAL! Eladó Nyergesújfalun, a Komárom-Esztergom megyében, a Dunától 300 méterre, ez a kiváló ál...
37 800 000 HUF
726 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (61117631)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs egyik közkedvelt városrészében, Rózsadombon, a Fagyöngy utcában kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 52 m²-es, 2 szobás, er...
46 000 000 HUF
884 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44747981)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kedvelt részén, az Esztergályos János utcában kínálunk megvételre egy 50 m²-es, 4. emeleti, erkélyes lakást, szigetelt tár...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79539963)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyetemisták CÉLKERESZTJÉBEN DEBRECEN, mikszáth kálmán utca | eladó | 55 nm | 2 szoba + ERKÉLY Debrecenben kevés olyan városré...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34753747)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 1. emeleti, 55 m2-es, 1+2 félszobás, loggiás társasházi lakás. Cs...
57 990 000 HUF
1 054 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (29944584)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Dobozi lakótelep legkedveltebb részén, a Műszaki Egyetemtől 7 perc sétára, eladó egy 55 m2-es, 2 szobás teljesen...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95331594)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Egyetem Sugárúton eladó egy 8. emeleti, teljeskörűen felújított, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes, szigetelt társasházi l...
74 900 000 HUF
1 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91322214)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok Debrecen Tócóskert városrészén a Kishegyesi úton egy 5. emeleti erkélyes 1+2 félszobás panel lakást! -Hely...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi egyéb lakás hirdetés (13933334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181579 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Ez a 20...
43 900 000 HUF
675 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97652933)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosban modern, fiatalos, minőségi és kényelmes lakás eladó! Akár azonnal is költözhető! A vásárláshoz Baba...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17733369)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181714 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
44 900 000 HUF
615 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi egyéb lakás hirdetés (94533494)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád Vármegyében, Szentesen egy kellemes hangulatú, jó állapotú 53 nm-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan a városk...
32 000 000 HUF
603 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (62465973)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentes kertvárosi részén eladó egy világos, 47 nm-es, 1, 5 szobás 5. emeleti lakás, kiváló elhelyezkedéssel, csendes, rendezet...
30 000 000 HUF
638 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45377655)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes menedék a Városligetnél, 2 szobás, galériázott lakás az István utcában! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Bud...
79 900 000 HUF
1 426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (24434244)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban, 55 m2-es, liftes társasházban lévő, 3. emeleti, 2 szobás felújított lakás eladó! Jellemzők :...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (78779343)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét - Széchenyivárosban, 3 szobás, erkélyes, 2. emeleti, 62 m2-es lakás eladó! Saját részre vagy befektetésre is tökélet...
55 600 000 HUF
896 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (27943946)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15984873)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a