Eladó lakás 80 millióig (25027 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 027 db
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (79466344)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-Törökhegy eladó modern, azonnal költözhető, kertkapcsolatos lakás! Eladásra kínálunk egy 2020-ban épült, bruttó 35 m...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (46969363)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó háromszobás felújítandó lakás Újpesten! Eladásra kínálok Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendeze...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (77935539)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított, napfényes lakás Újpesten! Eladásra kínálok egy ízlésesen és teljes körűen felújított, napfényes, kellemes han...
78 000 000 HUF
1 147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (82463725)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, felújított lakás Újpesten! Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új ...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (34294598)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető napfényes lakás Dunakeszin! Eladásra kínálok Dunakeszi egyik legkeresettebb részén, az Alagliget Lakópark cs...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (74583682)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó okos otthon nyergesújfalun, az ÖREGTELEPEN Megvételre kínálok Nyergesújfalu közkedvelt, csendes Öregtelep részén egy 48 ...
32 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsváradi tégla lakás hirdetés (94456531)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, teljes körűen felújított, 89 m²-es lakás Pécsvárad központjában – CSOK és Otthon Start igényelhető! Pécsvárad Kossuth ...
64 500 000 HUF
724 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (24197437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181385 hivatkozási számú almásfüzitői társasházi lakás. Eladó erkélye...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (24357624)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már