Eladó lakás 80 millióig (25021 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 021 db
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39845953)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerdő és az Újkert határán kedvelt, és keresett környéken kínálok eladásra egy 57 m²-es, kiváló elosztású, 1. emeleti lakást...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37927469)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda szívében: 3 szobás, 65 m²-es lakás az 1. emeleten Felújításra vár! Keresi a lehetőséget, hogy saját ízlése szerint alakít...
73 700 000 HUF
1 133 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73749433)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti, 5...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (47396899)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosban felújított, erkélyes, 2 szobás, 53 m²-es lakás eladó! Eladásra kínálok egy szép állapotú, klímás, teljeskör...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (99364537)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás a széchenyivárosból, 1. emelet, 2023-as FELÚJÍTÁS! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részlet...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (89256523)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden, a Csuka utcában egy igazán különleges hangulatú tetőtéri otthon várja, hogy beleszeressen! Eladó egy bruttó 80 m²-e...
69 900 000 HUF
1 184 745 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi tégla lakás hirdetés (45227249)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hódmezővásárhelyen egy igazán élhető, napfényes otthon várja új tulajdonosát! Eladó egy kétszintes, kiváló elosztású lakás, am...
59 000 000 HUF
614 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (96124544)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfény, tér, azonnali költözés – ez a lakás mindent tud FELSŐVÁROSON! Szeged közkedvelt felsővárosi részén, a Retek utcában e...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (84134125)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, világos otthon Szeged kedvelt részén – csak be kell KÖLTÖZNI! A Vértói úton kínálunk megvételre egy 54 m²-es, 1+2...
57 900 000 HUF
1 113 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (97495859)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Petőfitelepen 3 lakásos társasházban földszinti lakás Az ingatlan adottságai: - 66 m² - amerikai konyhás nappali - 3 kül...
75 500 000 HUF
1 143 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33457614)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23864367)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Terézváros-Diplomatanegyedében elkészült a főváros egyik legújabb, exkluzív fejlesztése. A VI. kerületben található ...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (92429288)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kőszeg belvárosában azonnal költözhető lakás eladó! Kőszeg történelmi belvárosában eladó egy 34 m²-es, boltíves, téglaépítésű...
24 900 000 HUF
732 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (89257575)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác belvárosában eladó egy 55 nm-es, földszinti, kétszobás lakás kiváló elhelyezkedéssel! Az ingatlan praktikus elosztású: két ...
51 500 000 HUF
936 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93364626)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vác belvárosában eladó egy 77 nm-es, magasföldszinti, háromszobás, amerikai konyhás nappalival rendelkező, jó elosztású lakás. ...
69 500 000 HUF
902 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (92949244)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Újhegyen egy 36 nm-es, 1 szobás, 5. emeleti panellakást, amely kiváló lehetőség mind saját otthon kialakításá...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (58337479)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk Gazdagréten a Törökugrató utcában egy jó állapotú, 54 nm-es, 1+2 félszobás p...
74 800 000 HUF
1 385 185 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (96716983)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 laká...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (43567955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kert Gyömrőn? Igen. 390 M² csak az Öné! Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központ...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77347737)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Monor központjában kínálok megvételre egy 4 emeletes Társasházban lévő 4. emeleti, 2 szobás, Tehermentes, Azonnal költözhető Er...
52 000 000 HUF
896 551 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal