Eladó lakás 80 millióig (25021 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 021 db
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (83732667)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsaba szívében, a Csaba Center közvetlen közelében eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, 2. emeleti, liftes tégla lakás egy 2005-b...
49 800 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (36533935)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békéscsaba belvárosában 57 m2-es, 3 szobás, igényes, fiatalos kialakítású, klimatizált téglalakás eladó. Kiváló választás lehet...
52 500 000 HUF
921 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (96797977)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosában, frekventált helyen található polgári jellegű társasház 115 m2 alapterületű, utcafronti...
29 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (45165535)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Zalaegerszegen - 50 M Ft❗️ Zalaegerszegen eladó egy 69 m²-es, földszinti, téglaépítésű lakás csendes, rendezett ut...
50 000 000 HUF
724 637 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (78749765)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba belvárosában, frekventált helyen található polgári jellegű társasház 98 m2 alapterületű, udvari laká...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75756247)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48927351)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79974477)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (53279864)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álomotthon! Kihagyhatatlan ajánlat Miskolcon! Válj tulajdonosává egy csodálatosan, minőségi alapanyagokkal felújított kényelme...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (32339252)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában, 2. emeleti, bérlővel együtt eladó lakásPécs belvárosának közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 2. emelet...
52 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (45745474)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínálu...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (27728777)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (99759372)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-Törökhegy – 48. 500. 000 Igényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás nyugodt, zöld környezetben....
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (76738339)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai tégla lakás hirdetés (12326337)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított lakás Nagytarcsán! Eladó Nagytarcsán az Öregszőlő lakópark vonzáskörzetében egy nettó 37, 5 nm-es, föld...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (74937263)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Fót központi részén egy frissen felújított sorházi lakás! Az ingatlan 72 mn-es, előkertes. Egy 32 nm-es amerikai konyhás ...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (53795943)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, erkélyes lakás eladó Fót közkedvelt részén! Eladásra kínálunk egy 40 nm-es, 1. emeleti, erkélyes lakást Fót egyik nyug...
53 990 000 HUF
1 349 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (45219925)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (55328839)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyergesújfalun Nyergesújfalu közkedvelt, csendes városrészében eladó egy 48 m²-es, kitűnő állapotú lakás, amely id...
32 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui tégla lakás hirdetés (43444389)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó okos otthon Nyergesújfalun, az ÖregtelepenNyergesújfalu közkedvelt, csendes Öregtelep részén kínálunk megvételre egy 48 m...
32 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal